Chochi26 Chochi26 komentáře u knih

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Velmi příjemné čtení plné vášně, chtíče, ale i citu :)

12.06.2017 3 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Jsem moc ráda, že jsem se k této knize dostala. Jak jsem ji začala jednou číst, už jsem nemohla přestat. Krásný a jistě pravdivý příběh, který ukazuje zvěrstva, která se děla a bohužel si stále myslím, že úplně nevymizela...

23.07.2017 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Pěkná kniha, která ukrývá mnoho pravd... Po přečtení si člověk uvědomí, co všechno vidí zkresleně, jaké má a může mít schopnosti, jak využít všechen čas a jak nahlížet na život. Konec byl pro mě nejméně zaživný, ale úplný závěr nádherný a jistě překvapivý.

09.07.2017 4 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Opravdu se mi líbí celkový nápad. Hodněkrát se u knížky zasmějete, pokud jste alespoň trochu stejné "nátury" jako Bára. Její ironické chvilky stojí za to. Milada je fakt babča do nepohody, někdy mi však k ní nesedlo její chování a vystupování.
Pravdou však je, že si závěr zasloužil větší vymazlenost, ale i tak mám z této prvotiny velmi dobré pocity a určitě doporučuji!!!

19.01.2018 4 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Úžasná kniha! Výborně se čte, má zajímavý, velmi poutavý příběh, myslím, že srdce romantičky zaplesá a popláče :)

12.06.2017 4 z 5

Adieu, Vídni – Bonjour, Paříži Adieu, Vídni – Bonjour, Paříži Susanna Kubelka

Nemastný, neslaný román, který mě při čtení děsně štval svou naivitou, přehnaností skoro všeho... Děj vlastně taky žádný, jediné plus je asi cestování s hrdinkou, kde zjistíte do jakého luxusního hotelu zajet :D

19.01.2018 2 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Opravdu dobré odreagování,takový ten příběh, u kterého nemusíte přemýšlet,takže nic co by nadchlo,ale příběh ani neurazí...

07.07.2017 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Příjemné čtení s dávkou humoru i smutku nad situacemi ze života :)

12.06.2017 4 z 5