chloerny chloerny komentáře u knih

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Tak tohle mě bavilo. Neuvěřitelně si to pohrává s vaší myslí a to mě dostalo. Četla jsem od autora více knih, ale tahle je má nejoblíbenější.

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tohle je můj nejoblíbenější příběh. A musím se přidat k těm, kteří díky tomuto románu nepřestanou věřit a hledat lásku.

Komu zvoní hrana Komu zvoní hrana Ernest Hemingway

Knížka z povinné četby, která zůstala v mém srdci a patří mezi mé oblíbené knihy.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Jestli někdy budu mít dceru, určitě bych ji dala přečíst tuhle knihu (i celou sérii). Je to prostě krásný příběh plný lásky. Četla jsem ji už hodně let zpátky, ale několikrát jsem se k ní vrátila. Je to prostě kouzelný.

31.03.2019 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Odpočítávala jsem dny, kdy knížka výjde. A konec jsem úplně obulela. Ne protože příběh dopadne špatně, ale protože skončí. Jsem z ty generace, která stárla s Harrym a bylo to prostě cele kouzelné.

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Všechno je jinak, než se zdá. Tohle mě na tom hrozně bavilo. Opět knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout

Puto Puto Anna Todd

Narazila jsem na knížky díky traileru na film. Všechny čtyři jsem přečetla za 5 dní. První kniha byla neuvěřitelná a nemohla jsem ji přestat číst. No dočetla jsem jí asi ve 3 ráno. I když nejsem asi cílovka, tak jsem s Tessou a Hardinem intenzivně prožívala každou jejich další hádku a odloučení. Po dlouhé době mě kniha tak stáhla do děje. Trošičku se vytratily emoce na závěr série. Teda mne to tak přišlo a z toho jsem byla lehce zklamaná. Nicméně Tessa a Hardin se mi neuvěřitelně vryli pod kůži a asi tak ještě hodně dlouho zůstanou. Miluju když tohle s vámi knížka udělá.
A i přesto, že bych Hardinovi někdy dala pořádně do držky, tak je to má nejmilovanější postava

31.03.2019

Polibek Polibek Anna Todd

Když jsem četla tuhle knihu, tak jsem byla v rozpoložení, kdy mě děj neuvěřitelně srhnul a já nemohla přestat číst, dokud jsem nezjistila, jak to celé vlastně popadne. Těmto typům knih se vyhýbám, ale mě příběh Tessy a Hrdina prostě dostal no. Nějak jsem ty emoce prožívala s nimi.
Nicméně autorka hrozně ráda používá dokola jedny a ty samé slovní obraty a spojení. A taky proč všechny hrdinky takovych románů miluji Pýchu a předsudek? Jsou i jiné strhující milostné romány.

31.03.2019 4 z 5