Catrin05 Catrin05 komentáře u knih

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Skvělá kniha této autorky. Opět jsem přečetla jedním dechem. Hezký romantický příběh. Každá kniha této autorky dokáže čtenáře vtáhnout do země, ve které se příběh odehrává. Hodně lidí se mě ptalo, co vlastně se mi na knize líbí. Zjistila jsem, že mě nejvíc baví sledovat emoce lidí ne jen romantického příběhu, ale lidí, kteří žijí v té zemi jak vnímají prostředí, kde se děj odehrává, co jí apod. Za mě všechny knihy této autorky super.

21.07.2021 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Knížka je super, přečetla jsem ji přes noc jedním dechem. Nějak jsem se nemohla od ní odtrhnout, úplně mě přenesla do krásné země se spoustou tradic a zvyků, krásný romantický příběh. :-)

23.05.2021 5 z 5

Papírová vlaštovka Papírová vlaštovka Soňa Šmejcová

Krásná kniha plná hlubokých myšlenek :-)

21.05.2021 5 z 5

Příběh vážky Příběh vážky Monique Gray Smith

Skvělá kniha, doporučuji. Hledání kořenů.

15.05.2021 5 z 5

Alice Garrigue Masaryková: Život ve stínu slavného otce Alice Garrigue Masaryková: Život ve stínu slavného otce Radovan Lovčí

Skvělá kniha. Podrobně popsán život této ženy, která pomohla v rozvoji jak ve zdravotnictví tak v sociální práci. Při psaní seminární práce o této ženě kniha velmi přínosná.

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Kniha byla skvělá, moc se mi líbila. Dobře se mi četla. Dcera ji četla k maturitě, tak jsem si ji chtěla přečíst o čem vlastně je, a opravdu zajímavá.

Zlatá vstupenka Zlatá vstupenka Brendon Burchard

Skvělá knížka. Četla jsem jedním dechem. Je dobrá v tom, aby si díky příběhu člověk mohl udělat trošku pořádek ve svém životě. Jak má některé věci nastavené. za mě super. Doporučuji.

Koruna Koruna Kiera Cass

Knížka je opravdu moc hezká. dobře se mi četla. Miluji tuhle autorku, mám od ní všechny knihy.

Svět bez stížností Svět bez stížností Will Bowen

Moc se mi kniha líbila, četli jsme celá rodina. Dcera si pak udělala z pokoje místo, kde si nikdo nesmí stěžovat. :-) Je k ní i náramek, alespoň mi ho při nákupu knihy měli.

15.11.2020

Dar přítomnosti Dar přítomnosti Spencer Johnson

Kniha se mi moc líbila, je na zamyšlení. Kniha nemá tolik stran, čte se jedním dechem. Za hodinku přečteno.

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Hezká kniha, ráda se k ní vracím ve volných chvílích. Krásný příběh, jako máma tří holek se docela vžívám do role Bennetovic rodiny jak bych v té době se snažila o to, aby se také slušně děvčata provdala :-) . Knihu mohu jen doporučit.

31.03.2012 5 z 5