buldozer5 buldozer5 komentáře u knih

Záhada tajného dopisu Záhada tajného dopisu Enid Blyton

Kniha mi přišla trochu slabší než ostatní z téhle série, ale svoje kouzlo má.

26.07.2017 4 z 5

Peklo ve sklepě Peklo ve sklepě Robert Lawrence Stine

Goosebumps-série, která mě nikdy neomrzí.

21.07.2017 5 z 5

Zachraňte Rafea! Zachraňte Rafea! James Patterson

Kniha mě velmi oslovila a troufám si tvrdit, že je to nejlepší z celé série.

19.07.2017 5 z 5

Velkej frajer Nate znovu v akci Velkej frajer Nate znovu v akci Lincoln Peirce

Svižná a vtipná kniha jalo vždy

09.07.2017 5 z 5

Čarodějka a čaroděj Čarodějka a čaroděj James Patterson

Mně se kniha docela líbila. Děj příjemně plynul, nebyl zdlouhavý, ale ani uspěchaný a ani napětí nechybělo. Jen mi to připadalo až moc nerealistické-i na to, že jde o sci-fi knížku. Jak to, že se na Whitovi a Wisty projevily jejich čarodějnické schopnosti až potom, co je zajali ti vojáci? Proč ne dříve? A také, vůbec mi v takové knize o čarodějnictví neseděla ta část posmrtného života s Celíí. Myslím si, že si autor ten příběh přesně naplánoval, ale na detaily nepomyslel.

28.06.2017 4 z 5

Nesmrtelná Nesmrtelná Christopher Pike

Knížky ze série Stopy hrůzy mám rád, ale příběhy od tohoto autora mi nikdy nesedly. A tento díl není vyjímkou...

03.06.2017 1 z 5

Beznaděj Beznaděj Stephen King

Z této knihy mám smíšené pocity. Když jsem četl prvních asi 60 stránek, v duchu jsem si říkal, že to bude skvělá knížka s napínavým dějem. Ale mýlil jsem se. Některé nudé pasáže jsem přeskakoval a i tak jsem knihu nakonec nedočetl. Uvažoval jsem o tom, že ji ohodnotím 3 hvězdičkami, ale nemůžu. Rozhodně znám lepší knihy od Kinga než je tato.

28.03.2017 2 z 5

Duch z opuštěného domu Duch z opuštěného domu Robert Lawrence Stine

Další skvělý díl ze série Goosebumps. Stine mě nikdy nezklame.

27.03.2017 5 z 5

Z pohledu jezevčíka Z pohledu jezevčíka Frauke Scheunemann

Hezká knížka, ale podle mě ji autorka mohla zpracovat trochu zajimaveji. Vsechno se porad dokola točilo kolem Carolin a jejích vztahů.

07.03.2017 4 z 5

Hrůzostrašné povídky Hrůzostrašné povídky Dan Angus (p)

Trochu mě na autorovi zklamalo, že se výdává za někoho jiného, než dooporavdy je. Dan Angus ze Skotska?! No ale teď něco ke knížce samotné. Některé příběhy nestály podle mě za nic, třeba hned ten první, Višňový dortík nebo jak se jmenoval... Na druhou stranu mě zaujal příběh s názvem vlkodlak a tramval číslo 13. Tyto příběhy mě přesvědčily, abych knihu ohodnotil čtyřmi hvězdičkami.

04.01.2017 4 z 5

Správná pětka znovu na ostrově Správná pětka znovu na ostrově Enid Blyton

Velmi napínavá knížka, od které se nedá odtrhnout, takže jsem ji přečetl za jeden večer. Enid Blytonová -skvělá spisovatelka!

31.12.2016 5 z 5

Tajemství anonymních dopisů Tajemství anonymních dopisů Enid Blyton

Jak už jsem u jedné knížek z této série uvedl, Špekoun mi je hrozně nesympatický. Chová se, jako by mu vše patřilo, je hrozně namyšlený a moc si dovoluje. Tato postava mi vždycky zkazí jinak suprové počtení.
Cose týče děje, tak tomu nemohu nic vytknout. Byl čtivý a hlavně napínavý.
Jen ten Špekoun mi fakt leze krkem:D

23.10.2016

Roboti se zbláznili! Roboti se zbláznili! James Patterson

Doufám ,že vyjdou i další knihy z této série.

21.10.2016 5 z 5

Velkej frajer Nate - Co všechno by se mohlo pokazit Velkej frajer Nate - Co všechno by se mohlo pokazit Lincoln Peirce

Celkem dobrá a čtivá kniha.

19.10.2016 4 z 5

Mrtvý se nesměje Mrtvý se nesměje Andrew Hall

Skvělá kniha

03.10.2016 5 z 5

Roboti se zbláznili! Roboti se zbláznili! James Patterson

Výborná kniha

30.09.2016 5 z 5

Můj brácha robot Můj brácha robot James Patterson

Nejlepší kniha od tohoto autora, co jsem kdy četl ( a to jsem jich četl už hodně). Má v sobě všechno. Především humor, dobrodružství a taky špetku toho napětí, jak to s robotem dopadne. Přečetl jsem ji jedním dechem a určitě se k ní ještě někdy vrátím. Silně doporučuji a dávám 5 hvězdiček..

30.09.2016 5 z 5

Oživlá mumie Oživlá mumie Thomas Brezina

Zcela jistě jedna z nejlepších knih ze série Klubu Tygrů, kterou jsem přečetl během jednoho večera. Ano, je to spíš oddechová knížka, strašidelné to nebylo, ale za to, jak je to pěkně napsáno musím tuto knihu ohodnotit 5 hvězdičkama.

21.09.2016 5 z 5

Velkej frajer Nate: Když mu cvakne Velkej frajer Nate: Když mu cvakne Lincoln Peirce

Nate nikdy nezklame. Autor má tuto knihu bezvadně vymyšlenou, že se při ní člověk prostě nemůže nudit! Už se nemůžu dočkat, až vyjde další díl z této série. Jakmile se to dozvím, poletím do knihkupectví si to koupit:) 5 hvězdiček

05.09.2016 5 z 5

Počítačový démon Počítačový démon Thomas Brezina

Jedna z nejlepších z této série.

22.08.2016 5 z 5