Bubík20 Bubík20 komentáře u knih

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Mila oddechovka. Ackoliv pribeh neni kdovijak strhujici, cte se hezky :)

01.06.2020 5 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Priznam se, ze nejsem zadny extra znalec Kinga, ale prislo mi to cele nejake prekombinovane.
Ok, tajemno a nadprirozeno mam rada, ale tohle mi uz prislo moc vyumelkovane (kor ta pasaz v jeskyni).
Ale hvezdicky davam za ctivost, to zase jo :)

17.04.2020 4 z 5

Až na dno Až na dno Joy Fielding

Fieldingova je jednou z mych oblibenych autorek. Jsem schopna jeji knihy precist za jediny vecer. Nejinak tomu bylo i ted. Zapletka s volajicim anonymem byla z meho pohledu hodne napinava - do posledni chvile jsem netusila, kdo by za tim mohl stat. Co me ale trochu zklamalo byl konec - asi jsem cekala nejaky wow efekt a ne ze se akorat ukaze na nejakeho pracovnika v socialnich sluzbach (proc zrovna on, proc si vybral zrovna Joanne, co ho k tomu vedlo atd..).
Popravde, chovani Evy taky nahanelo dost strach.
Soubezna zapletka s manzelem, ktery nevi co chce me spis nudila a dalo se cekat, ze pribeh bude mit stastny konec a on si to nakonec vsechno uvedomi a vrati se zpatky.

21.03.2020 4 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Chytlo me to za srdce. Hlavne ten skvele vygradovany konec. Popravde se ale dalo cekat, ze si po valce k sobe najdou cestu a budou spolu.
Co se mi zdalo ale trosku pritazene za vlasy, byl jeji vylet do Stuttgartu kam ji poslal v podstate neznamy muz a kde se mela setkat s dalsim neznamym muzem.
Bud ona byla tak velka hrdinka nebo ja jsem tak velky srab a nedokazu si to predstavit :)

29.01.2020 5 z 5