brambora2000 brambora2000 komentáře u knih

Ďalší na rade Ďalší na rade Karen M. McManus

Na to, že to byl druhý díl byla kniha skvěla, velmi napínavá a až do samého konce člověk nevěděl, kdo za všechno vlastně může.
Od autorky jsem četla všechny knihy a zatím mě žádná nezklamala.
Kniha má jednoduchý jazyk a lehce plyne, vřele doporučuji přečíst.

16.10.2020 4 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Krásná jednoduchá čeština, psáno z pohledu devítiletého chlapce, kniha měla plynulý děj a i když jsem věděla jak kniha končí, stojí za to si ji přečíst.
Přečteno za jeden večer

16.10.2020 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Kniha se mi velmi líbila :) Víc než Hledání Aljašky, jenom mě mrzelo, že ten konec byl takový utnutý, autor to mojl trochu rozvést, jak dopadlý Qentinovi kamarádi, Qentin i samotná Margo ;)

16.01.2015 4 z 5

Viděl někdo z vás ten film ? podle mě je to strašný.. půříde mi že skoro úplně změnily charaktery postav.. Trochu mě to mrzelo, protože ta knihe je moc pěkná :)

01.06.2014 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Tuto knihu jsem četla si čtyřikrát.. pokaždé jsem jí viděla v jiném obraze. Je to kniha pro děti, ale zároveň pro dospělé. Udělala na mě neuvěřitelný dojem :) Mám ji i jako audioknihu namluvenou Jiřinou Bohdalovou, něco neuvěřitelného :)

01.06.2014 5 z 5

Plavat se žraloky Plavat se žraloky Claire Bidwell Smith

Kniha byla úžasná, autorka do detailu popisuje život ze svého pohledu. Je to náročná četba, ale velmi mě kniha zaujela

01.06.2014 4 z 5

Plavat se žraloky Plavat se žraloky Claire Bidwell Smith

Kniha mě velmi zaujala - claire popisuje svůj život, ve kterém musela překročit mnoho překážek. Doporučuji :)

11.05.2014 4 z 5

Anna - Krok za krokem do nového života Anna - Krok za krokem do nového života Justus Pfaue

Knížka se mi velmi líbila, ale myslela jsem si že tam bude víc o tom jak se vracela do života po nehodě.. ale většina knihy je o její kariéře.. ale byla fajn :)

11.05.2014 4 z 5

Amélie a tma Amélie a tma Petra Neomillnerová

Tuhle knihu jsem si přečetla na odlehčení :) moc se mi líbila, ilustrace byla velmi pěkná :)

11.05.2014 3 z 5

Deklarace smrti Deklarace smrti Gemma Malley

Tahle kniha mě dovedla k tomu, že jsem znova začala číst :D :D je fakt úžasná a všema deseti doporučuji :)

11.05.2014 5 z 5