bongie bongie komentáře u knih

Baletky Baletky Miřenka Čechová

Geniálně napsané..naservirovane čtenáři bez cukrlatek, syrové, lidské, humorné.

21.03.2020 5 z 5

Nech mě jít Nech mě jít Edward Docx

Pro mě hodně zoufale čtení..neodložila jsem ji jenom ze zásady, že knížky vždycky dočítám.

04.10.2019 1 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Objektivně moc hezky napsaná knížka, líbezná, milá, pohádkově propletená, zajímavá myšlenka.. Jenom se mi neuvěřitelně špatně četla a vůbec nevím, čím to.

11.07.2019 3 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Po přečtení knížek Jedna želva za druhou a Hvězdy nám nepřály jsem se těšila na další autorovu knihu. Na začátku jsem se vůbec nedokázala do knížky začíst a čekala jsem, kdy to přijde. Nepřišlo. Na důvod jsem nepřišla, ale za mne knížka nezáživná, nezajímavá.

09.01.2019 1 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Zajímavá kniha, její největší kouzlo spočívá v pozoruhodném představení a nahledu do nitra člověka s psychickou chorobou.

08.12.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Kniha čtivá, ale absolutně nenadchne. Těží z příběhu prvního dílu "Než jsem tě poznala" a jedná se o dosti umělé nastavování ničeho.

06.12.2018 2 z 5

Chodit po špičkách Chodit po špičkách Michaela Mikulová

Líbezná, milá knížka.

07.08.2018 4 z 5

Mistr motivace Mistr motivace Mark Victor Hansen

Velmi čtivá knížka, obsahuje několik užitečných principů, kterými by se měli řídit všichni, kteří chtějí žít naplněný života a neustále se posunovat dál.

21.05.2017 4 z 5

Největší američtí magnáti Největší američtí magnáti Daniel Gross

Fajn kniha rozšiřující všeobecný přehled. Když má někdo svůj sen a dokáže mu vše podřídit a jít si za ním přes veškeré překážky, dokáže velké věci. Přesto pro mne ne moc dobře čtivá.

30.11.2016 3 z 5

Největší záhada světa Největší záhada světa Og Mandino

Líbezná knížka, která se krásně čte a nechá ve člověku příjemný pocit.

14.07.2016 5 z 5

Biomanžel Biomanžel Michal Viewegh

Jedna velká nuuuuda...

08.04.2016 1 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knížka ve mě nechala silný dojem a musela jsem o ní po dočtení dlouho přemýšlet. Nebrala jsem ji jako milostný příběh (to bylo průhledné už od začátku). Ale nese poselství toho, že se nemáme spokojit s málem. Stále se můžeme posouvat dál a dokázat v životě hodně - stačí jenom chtít a jít si za svým cílem. Prostě "nebýt malí"...Zároveň je pro mne velkým tématem otázka možnosti rozhodnutí o svém bytí.

20.03.2016 5 z 5