BlueEliza BlueEliza komentáře u knih

V ringu V ringu Katy Evans

Kniha nebyla nejhorší, ale to jak se tam v podstatě neustále opakovaly omílané a omšelé fráze zamilovaných mi sebralo jiskru v příběhu. Trocha kreativity by neuškodila.
Taky mi přišlo, že už je tam trochu moc naivity a kniha se snaží seč může, aby u čtenáře vyvolala alespoň slzičku...
Nápad se sestrou Brook se mi docela líbil, ale zase divně zpitvořený. Obarvený vlasy, kérka přes celou tvář a závislost na kokainu?? A za pár týdnů už je po odvykačce a je zase usměvavá a veselá jako sluníčko?? Jako seriously?!?
Naivní příběh pro velmi unavenou mysl....

04.09.2014 2 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Je jasné jak to dopadne, ale i tak jsem četla se zatajeným dechem.

09.08.2014 5 z 5

Z hrobu Z hrobu Jeaniene Frost

Dobrou část knihy jsem proslzela,jednu chvíli jsem si vážně pomyslela, jestli je autorka vážně tak krutá, ale tenhle díl byl lehce předvídatelný, takže každému po chvilce dojde jak a co bude. Nicméně to vědomí stejně nezastavilo moje svéhlavé slzy :D.
Myslím, že je to hezká tečka na konec série, ale jsem stejně i tak smutná, že tahle skvělá série končí.
Byla jedna z mála knih, která mě dokázala v jednu chvíli rozesmát, že se za mnou otáčeli lidí s nabídkou svěrací kazajky, a v další chvíli jsem jsem napětím málem dostala infarkt.

09.08.2014 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Knihu jsem koupila hlavně proto, že měla jak u nás tak i v zahraničí hodně pozitivní ohlasy. Možná tomu i trochu napomohla nádherná obálka :D Ale já nevím, asi jsem čekala trochu víc. Téma je docela zajímavé a čte se vcelku snadno, ale nakonec mi tomu něco chybělo. Nějaký ten šmrnc, šťávu jakkoli to nazvete. Prostě něco, kvůli čemu bych se s radostí ke knize vracela.
Ale co mi asi nejvíc vadilo je to, jak byla až moc jednoduše napsaná. Mám z ní takhle pocit, že se autorka nad zápletkou, dějem a samotnými charaktery moc nenapřemýšlela. Což je škoda. Takhle mi z toho vyšla jen jako průměrná kniha s hvězdnou obálkou.

06.02.2016 3 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Jedním slovem nuda. Snažím se knihy zásadně dočíst a až pak je hodnotit, ale u téhle se ne a ne prokousat ke konci.
Hlavní postava ničím zajímavá a příběh neměl šťávu ani originalitu. Další kniha těžící z úspěchu jedinečných knih.
Docela zklamání.

17.08.2014 1 z 5

Markýz, který nenáviděl ženy Markýz, který nenáviděl ženy Barbara Cartland

Asi jedna z nejlepší od B.C. Obě dvě hlavní postavy byly úžasné a kouzlo Egypta tomu dodalo šmrnc.
Určitě se k ní jednou vrátím.

16.11.2014 4 z 5

Chuť temnoty Chuť temnoty Alexandra Ivy

Trochu slabší jak předešlí díl V objetí temnoty, ale jinak se mi taky moc líbila.
Jen je mi trochu líto, že tam nebyl moc Levet. Malý chrlič je hrozně vtipná postava a já si ji moc oblíbila.

25.08.2014 4 z 5

Žít pro lásku Žít pro lásku Barbara Cartland

Kniha měla dobrý příběh, jen to trošku rozvinout. Ale jako oddychovka fajne.

02.11.2013 3 z 5

Vévoda Vévoda Jo Beverley

Bylo to čtivé, děj poutavý....jenom mi tam něco nesedlo. Přišlo mi, že konec má až moc velký spád, je moc uspěchaný. Ale jinak jsem si knihu užila a byla přečtená za tři dny. Cressidu si člověk nemůže neoblíbit.

02.11.2013 4 z 5

Jedinečná láska Jedinečná láska Barbara Cartland

Váhala jsem mezi dvěma nebo třemi hvězdičkami, protože mi to jednak přišlo docela odbyté a potom mě taky docela štvala Zia. Nějak mi zkrátka nepadla.
Ale nakonec dávám 3* kvůli tématu. Falešný kněz a podvod v klášteře... přijde mi to jako docela dobré téma.

22.11.2014 3 z 5

Dynastie lásky Dynastie lásky Barbara Cartland

Hrozně mě mrzí, že děj byl tak stručný. Kdyby se to víc rozepsalo, bylo by to parádní.
Jinak taková odpočinková kniha.

17.11.2014 3 z 5

Lvi a krajka Lvi a krajka Meagan McKinney

Skvělá kniha, kde mi ani ta špetka nereálnosti nevadila ani trošku. Určitě se k ní v budoucnosti ještě vrátím :)

17.08.2014 5 z 5

Ztracena v Londýně Ztracena v Londýně Barbara Cartland

Kniha byla....fajn. Líbilo se mi téma, jen škoda, že epilog žádný nebyl...

16.11.2013 3 z 5