bláža bláža komentáře u knih

Rozmarné léto Rozmarné léto Vladislav Vančura

Lahůdka pro ty co mají stejné chuťové buňky, má nezastupitelné místo v mé malé knihovničce.
Neboť tato kniha disponuje čímsi, co mě naprosto odzbrojuje:)

17.01.2016 5 z 5

jak již bylo řečeno někým dole, tato kniha má úžasnou moc ...při četbě této knihy tenkrát v období uzeného kolena jsem i já ztratila pojem o okolním světě a na zem se vrátila až po skončení příběhu...stále tu knížku mám - tu žlutou s pruhy z edice KOD, ilustrovanou Burianem, bez toho by to nebylo ono, tato knih mě dokonce inspirovala i k činům:)

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

:)) tuhle knížku já vůbec nemůžu číst na veřejnosti, baví mě tak moc, že je to na mě vidět, doporučuji tedy přečíst někde v klidu, soukromí a čtěte rozhodně v originále, aby se Vám něco neztratilo v překladu:)
DON´T PANIC!

17.01.2016 5 z 5

Den svatého Ignora aneb Léčivý román Den svatého Ignora aneb Léčivý román Pjér la Šé'z (p)

Já knihu sehnala lehce, chtělo to jen pár kliků, myší:) Jsem na stránce cca 24 z cca 300ks a postupuji neústupně dopředu, velmi pomalu, neboť věřte, že metodu rychločtení zde neuplatníte, tedy pokud Vás zajímá obsah. Na úplném začátku mě lehce odradil těžkopádný jazyk...knížka není čtivá, domnívám se-až k samé hranici jistoty, že se jedná o záměr a ne neobratnost autora, však je určena motivovanému čtenáři:) Já osobně jsem knihou docela fascinována:) a za sebe jako středně pokročilého čtenáře doporučuji!

Žert Žert Milan Kundera

Existují dva druhy knih. Jedničky se čtou jen jednou. K těm druhým se člověk vrací. Žert je kniha první jakosti druhé kategorie, kterou jsem nečetla naposledy.

20.02.2016 5 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

Pro mě osobně velmi zásadní a život měnící záležitost a přitom je to taková malá a lehká knížka:)
Jelikož jsem brožurkový typ, po přečtení tohoto naprosto geniálního manuálu jsem se jala aplikovat v životě a VONO to prostě funguje hurááá:) na představení se chystám, ale je stále bohužel vyprodáno. NEVA, nebudu si to brát osobně:)

20.01.2016 5 z 5