BlackFun BlackFun komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Vážení, já teda brečela jako želva......

13.01.2015 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Dlouho jsem přemýšlela, jak Vypravěčku popsat, nakonec se spokojím s ,,Neobyčejně silné - ve všech směrech".

05.01.2015 5 z 5

Zrada Zrada Gregg Olsen

Velmi fajnová a oddychová detektivka! Do děje jsem byla opravdu zažraná, protože jsem knihu přečetla na jeden zátah. Schopnosti dvojčat mi přijdou už trochu moc, ale holt to autorovi odpustím, jelikož se jedná o pěkně spletitý a napínavý příběh :)

29.12.2014 4 z 5

Jak zabít Kupida Jak zabít Kupida Mark Edwards

Do thrilleru má tato kniha opravdu hodně daleko, takže se nenechte mýlit.. Myšlenka samotná mi přišla vtipná i zajímavá, ale kniha jako taková mě opravdu zklamala, nebavila mě.

21.12.2014 2 z 5

Prozrazení Prozrazení Sam Hayes

Prozrazení je naprosto skvělá kniha, která je správně zašmodrchaná! Celou dobu, co jsem jí četla, jsem byla napnutá a čekala, co přinese další stránka. Při hodnocení jsem ubrala jednu hvězdu za konec, který byl už hódně přitažený za vlasy..

20.12.2014 4 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout :) Zcela určitě stojí za přečtení a vřele doporučuji všem okolo :)

16.12.2014 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

První část mě moc bavila, byla čtivá a nenudila jsem se. Prostředek knihy jsem dočetla s donucením - byl na mě zbytečně zdlouhavý.. A konec byl prazvláštní. Nicméně myšlenka se mi líbila a zkusím ještě nějaká jiná díla Johna a uvidíme :)

06.12.2014 3 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Bohužel jsem byla zklamaná, jelikož na mě bylo rozuzlení a konec až moc nereálné.. Nicméně určité pasáže donutí k zamyšlení.

25.11.2014 2 z 5

Natural Dog Food  - Syrové krmivo pro psy Natural Dog Food - Syrové krmivo pro psy Susanne Reinerth

Nejlepší kniha o přirozeném stravování psa, jakou jsem četla! Naštěstí mě vyšší cena neodradila a dnes bez ní nedám ani ránu! Jsou tam rozsáhle seznamy masa/zeleniny/ovoce/olejů/příloh apod., podle kterých se řídím. První část knihy se věnuje fyziologii a druhá (rozsáhlejší) konkrétními potravinami. Za mě jednoznačně nejlepší!

23.11.2014 5 z 5

Chytněte mi guerézu Chytněte mi guerézu Gerald Durrell

Moje oblíbená kniha už od dětství :)

01.09.2013 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Tato knížka patří mezi mé velké oblíbence, četla jsem ji od dětství už mockrát. Má jen jednu chybu.. už si ji až moc dobře pamatuji :(

01.09.2013 5 z 5