bivkova bivkova komentáře u knih

Švábi Švábi Jo Nesbø

Kniha se mi moc líbila. Jedná se opět o velmi zajímavý a poutavý příběh. Zatím mohu porovnávat pouze se Sněhulákem. Švábi nejsou tak brutální, ale to příběhu nijak neškodí. Kniha se četla úplně sama, takže spokojenost :-)

08.11.2013 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Poprvé jsem ji četla ve 14, pak jsem si to zopakovala v 19 a klidně bych si jí přečetla znovu v 26 letech. Filmové zpracování je taky velmi podařené...

27.10.2013 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Z této knihy mám celkem rozpačité pocity, od poloviny jsem přemýšlela o tom, jestli vůbec dočítat či ne. Nakonec jsem dočetla jen díky víkendové směně v práci... Bylo to na mé gusto až moc roztříštěné a místy až nudné.

27.10.2013 2 z 5

Přečteno za jeden večer, osobně jsem od toho nečekala žádný zázrak. Je to taková hezky čtivá pohádka pro dospělé :-)

27.10.2013 5 z 5

Pod hradbou Himálaje aneb Hledání Šangri-la Pod hradbou Himálaje aneb Hledání Šangri-la Zdeněk Thoma

Nádherný cestopis - krásné fotografie, čtivé a místy velmi zábavné, vřele doporučuji.

11.10.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Opravdu nevím, co na této knize mé známé, které ji četly a vřele mi jí doporučovaly skutečně měly. Hlavní hrdinka - naprostá blbka, pán Grey - přespříliš dokonalý, o hlubším příběhu se nedá mluvit. Vše se snaží dohnat autorka sexuálními scénami, které jsou nudné, nastavované stále se opakujícími větami apod. Jsem toho názoru, že ty z nás, které jsou spokojené s vlastním sexuálním životem tuto knihu nedočtou stejně jako já. Je to vskutku ztráta času...

10.10.2013 1 z 5