Pod hradbou Himálaje aneb Hledání Šangri-la ekniha

Každý z nás určitě slyšel o legendárním údolí věčné blaženosti a štěstí, v němž si uchováte svěžest mládí a v tichém rozjímání se doberete nadčasových životních pravd. O místě, kde uprostřed velehor žijí moudří oduševnělí lidé. Mnozí z nás by chtěli Šangri-la navštívit a daleko od našeho přetechnizovaného světa plného problémů v něm nějaký čas žít. Autoři knihy se pokusili ono bájné údolí najít a na himálajských stezkách strávili nemálo času. Kniha vám však přiblíží nejenom podivuhodnou krajinu Nepálu a Ladaku, ale i neuvěřitelně spletité národnostní, náboženské a společenské vztahy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157957/big_pod-hradbou-himalaje-aneb-hledani-sangri-la-e-kniha-157957.jpg 4.54

Kniha Pod hradbou Himálaje aneb Hledání Šangri-la

Metroušek
02.10.2021

Nádherný příklad takřka bezkonkurenční kvality "Made by Thoma". Zajímavý, erudovaný, skvělými fotografiemi doplněný cestopis, kterému většina konkurence nesahá po kotníky. Kdybych nebyl Metrouškem, chtěl bych se narodit jako Thoma.

bivkova
11.10.2013

Nádherný cestopis - krásné fotografie, čtivé a místy velmi zábavné, vřele doporučuji.