Bingus Bingus komentáře u knih

Medvěd a Slavík Medvěd a Slavík Katherine Arden

Začátek je úplně pohádkový, pak se děj natahuje, nic moc se tam neděje, ale to neznamená, že jsem si to neužíval. Konec byl strašně uspěchaný, dělo se toho strašně moc, a moc mi z toho nedávalo smysl. Konec mi prostě zkazil dojem z celé knihy.

14.01.2024 3 z 5

Píseň, kterou se objasňuje svět Píseň, kterou se objasňuje svět Brian Evenson

Nesnáším filmové horory, protože si po nich nemůžu ani dojít na záchod. Pamatuju si, že když jsem jako dítě vidět It, asi dva týdny potom jsem nespal. Je ale zajímavé že horor zpracovaný v podobě knih, nebo mangy mi nevadí. Nejvíc mi asi byla nepříjemná povídka Dům. Potom jsem byl trochu připosrany a nechtěl jsem pokračovat dál, zároveň jsem nemohl knihu odložit.

06.01.2024 4 z 5

Kurtizána: Příběh ženy, která okouzlila krále Kurtizána: Příběh ženy, která okouzlila krále Gillian Bagwell

Čekal jsem od toho víc. Ta část s divadlem byla dost nudná. Jinak to bylo fajn.

Krámek s fantazií Krámek s fantazií Tabitha Bird

Vážně má tohle 90%? Ze začátku jsem chtěl dát jenom dvě hvězdičky, teď dávám tři, protože druhá polovina je lepší než ta první. Já vlastně nevím, co mě to mělo dát.
Všechny postavy kromě Enocha, jsou strašně otravný a hloupý, až jsem si někdy protáčel oči. Nic moc mě na tom nezaujalo.
Taky kdyby se ty prázdný stránky před začátkem kapitoly nepočítaly, bylo by to mnohem kratší. Za mě dost zklamání.

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Naprostá ztráta času. Nemůžu vystát jak špatně je to celé napsané, postavy i příběh.
"Zalapám po dechu a obrovsky se mi uleví.
Má světle růžové dupačky a pláče. Ten zvuk ještě zdůrazňuje ticho kolem. Ale v jeho náručí vypadá klidně." Můžete mi někdo vysvětlit jak plačící dítě může vypadat klidně?

06.01.2024

Druhá tvář Druhá tvář Ashley Audrain

Překvapilo mě, že má tak nízké hodnocení. Mě to velmi bavilo.

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Hodně mě to bavilo. Nedá se říct, že by tam byl zvrat za zvratem, spíš to pomalu plyne.
Měl jsem pocit že, stojím vedle hlavní postavy, a že se mi to taky děje.
Ta část s hotelem mi byla dost nepříjemná, pořád jsem si říkal, že to přece takhle nemůže být.

06.01.2024

Dokud vás nenajdeme Dokud vás nenajdeme Deepa Anappara

Začátek pomalejší, pak je to fajn.

06.01.2024 4 z 5

Obhajoba šílencova Obhajoba šílencova Woody Allen (p)

Ze začátku to moc vtipné není, pak se to začne zlepšovat. Bavili mě povídky s Pinchuckem.