bilu bilu komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

knihu jsem si přečetla na doporučení a kladné recenze čtenářů. Je to má první kniha od této autorky a určitě si od ní přečtu ještě něco jiného. Kniha Hana se četla jedním dechem. Je to příběh, na který jen tak nezapomenete.

05.10.2017 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

kniha mě úplně pohltila zhltla jsem ji za jeden den. Určitě stojí za přečtení mám ráda, když se v knize prolíná minulost se současností a na konci to do sebe vše zapadne. Je pravda , že Sophiin přiběh na mě zapůsobil víc než příběh Liv, ale to bude asi tím, že se odehrál za války, to se člověka dotyká asi vždycky víc. Už se těším na další knihy od této autorky patři mezi mé oblíbené - romantika od JOJO je vždy sázka na tutovku.

04.01.2016 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

kniha se mi moc líbila četla se jedním dechem a konec mě překvapil.

15.08.2015 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Toto je moje první kniha od této spisovatelky a určitě si od ní přečtu ještě další díla. Je to hodně emotivní příběh, po přečtení není člověk schopný na nic jiného myslet než na osoby v knize a jejich osudy.

01.08.2015 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Hezká kniha určitě stojí za přečtení, chvilku mi trvalo než jsem se prokousala tím začátkem, ale pak už se četla jedním dechem a na konci i ukápla slza. doporučuju

05.02.2015

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

tahle spisovatelka tak hezky píše vždy dokáže popsat ve svých knihách tak čístou lásku určitě až příště zas něco od ní bude ráda si to přečtu jsou to super oddychovky jen konec mi přišel takový urychlený. Na stránkách uložto jsou od ní ještě přeložené dvě knihy Maybe Someday a Finding Cinderella.

17.11.2014

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

hezké čtení měla jsem to přečtené během pár dnů, v erotických románech člověk nesmí hledat nějakou hloubku jako oddychovka super.

11.08.2013

Hračka Hračka Sylva Lauerová

tato kniha mě moc neoslovila a hlavní hrdinka mě někdy i rozčilovala:-)) trošku mě i nudila

09.08.2013