bety-4081036 bety-4081036 komentáře u knih

Anička na řece Anička na řece Ivana Peroutková

Super! Za mě nejlepší díl Aničky. Doporučuji všemi deseti.

25.06.2023 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Úplně úžasný příběh. Nádherně napsané a ctvive. Stránky mi utíkali pod rukama a chvilkama jsem zapomněla, že čtu. Doporučuji všemi deseti hlavně pro začátečníky ve čtení, protože příběh je lehký na pochopeni a čte se rychle. Stopro přečíst

05.07.2023 5 z 5

Sára. Kniha třetí Sára. Kniha třetí Esther Hicks

Za mě nejslabší díl. Většina lidí píše, že je to skvělé zakončení atd. Mě se to zdálo skoro úplně stejné jako minulý díl. Knihu jsem, ale přečetla a pokud natě tuto sérii řadu bude se vám líbit o toto.

25.06.2023 3 z 5

Minehava Minehava Eduard Štorch

Já úplně nejsem milovník knížek takového typu. Proste mě to nebaví. Musela jsem si to, ale přečíst kvůli povinné četbě. Kniha mě, ale docela mile překvapila, protože jsme dej pochopila a toho jsem se bála nejvíce. Nějaký kapitoly byli nudné, ale nějak jsem to zvládla. Není to můj styl knih, ale nebylo to vůbec špatné.

25.06.2023 2 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

(SPOILER) Není to nejhorší, ale zase na zadek jsem si z toho nesedla. Nebylo to tak strašně jako jsem čekala. Pokud jste milovníky selekce je dobrý dodatek. Nejhorší,ale byl pro mě závěr celou dobu jsem doufala, že si eadlyn vybere Kilea, ale nějak jsem čekala, že bude s tím Erika. Myslela jsem si to upřímně už hned na začátku jak se tam objevil ( v dceře) jako dodatek fajn. Není to, ale nic wow.

21.06.2023 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Vím, že spoustu lidem se kniha moc nelíbila. Samozřejmě na původní trilogii to nemá, ale není to podle mě vůbec špatné. Některé scény byli suce zdlouhavé, ale nejhorší byl závěr v koruně.

21.06.2023 4 z 5

Jeden z nás je na řadě Jeden z nás je na řadě Karen M. McManus

Tato kniha mě trochu zklamala. Čekala jsem od ni něco málo vic. Slyšela jsme já ní totiž moc krasne ohlasy. Sice nemůžu říct, že je to špatné,protože mě to bavilo. Nečetla jsem první díl, ale hned jsem to pochopila, protože autorka to napsala moc hezky. Není to nejhorší, ale ani nejlepší. i tak to doporučuji, ale spíše začátečním čtenářům

07.06.2023 4 z 5