EliaBooks EliaBooks komentáře u knih

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Skvělé zakončení této trilogie. Třetí díl se mi snad líbil opravdu nejvíce (hlavně narážky Xemeriuse :D). Víc myslím, že není co dodat, kniha si našla cestu k mému srdci a od teď patří mezi mé oblíbené.

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Trochu jsem se bála, že druhý díl už nebude tak dobrý jako první. U anděla, ještě nikdy jsem se tak nespletla. Druhý díl úplně stejně úžasný jako první. A láska ke Gideonovi a Gwendolyn u mě ještě stoupla.

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Kniha mě velice příjemně překvapila. Skvělý děj, do kterého jsem se ihned začetla a zamilovala.

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Zatím jedna z nejlepších sérií jaká jsem četla. Třetí díl byl naprosto a bezkonkurenčně úžasný. Skvělé završení trilogie, velmi čtivá kniha. A určitě kniha, která chytne za srdce ty správné čtenáře . :-)

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Druhý díl byl pro mě stejně skvělý jako první. Možná....... možná trochu víc . :D Víc myslím není třeba komentovat :-)

25.04.2016 5 z 5

Velmi zajímavá a chytlavá kniha, která mě už od samého počátku upoutala. Rozhodně doporučuji přečíst každému kdo má rád nadpřirozeno. \zase po dlouhé době kniha která mě velmi velmi bavila. :-)

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Tuhle knihu jsem si chtěla přečíst jen, proto, že jsem na ni slyšela hlavně špatnou kritiku a většina lidí mi řekla že je to nejslabší Greenovka. Rozhodla jsem si ji přečíst a zjistit proč tomu tak je. :/ A ano za pár dní jsem ji přečetla a můj názor je takový: Kniha se liší od ostatních Greenovek, nevím přesně čím ale je jiná, taková ,,chytřejší´´ nebo jak to říct :D Každopádně kniha mě velmi zaujala, líbila se mi a překonala u mě možná i Hledání Aljašky. :) Ale asi jsem u téhle knihy ve velmi malé množině lidí kteří na ni mají velmi pozitivní názor :D Podle mého názoru úžasná kniha, John nezklamal . :)

14.03.2016 5 z 5