Best._books Best._books komentáře u knih

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Krásná knížka, která seznamuje s cystickou fibrózou. Příběh se mi moc líbil, i když je smutný, tak je plný naděje a lásky. Má to skvělý styl psaní doprovázený sarkastickými vtipy. Moc hezká knížka, doporučuji.

17.06.2023 5 z 5

Panda a dráček Panda a dráček James Norbury

Překrásná knížka s tak pravdivým citáty, knížku doprovází povedené ilustrace. Moc doporučuji

02.06.2023 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Šla jsem do toho s tím, že to bude pohodová knížka z prostředí paláce, ale moc mile mě to překvapilo. Příběh o soutěži, kde si pohledný princ vybírá svoji budoucí královnu. Šaty, večeře s královskou rodinou, hlavní hrdinka America má dobrý smysl pro humor, některé scény byly opravdu vtipné, nebojí se říct i něco ostřejšího princi možná to někdy bylo až moc, ale líbilo se mi jak se navzájem urážejí ( v dobrém slova smyslu ) Je tady ale milostný trojúhelník, kde si America vybírá mezi Aspenem ( klukem z 6 kasty) a nebo princem Maxonem, občas je America nerozhodná a vybírá si mezi nima, to je možná jediné mínus, ale i to bylo zajímavé sledovat, takže knížku hodnotím velmi kladně, doporučuju !

26.12.2022 5 z 5

Hra o sen Hra o sen Pavlína Jurková

I když je knížka možná cílená pro trošku mladší čtenáře, i tak si myslím že se bude líbit i starším a tak to bylo i v mém případě.Je to napínavé, hezky se to čte, česká knížka o reality show se moc nevidí, takže jako oddechový, ale i napínavý příběh moc fajn ! ️

15.07.2022 4 z 5

Až přejde zima Až přejde zima Kiran Millwood Hargrave

Krásný oddechový příběh, styl autorčina psaní mi velmi seděl k celému tomu zimnímu prostředí, velmi často jsou v knize popisy přírody, vesničtí obyvatelé a někdy i fantasy prvky. Celý příběh se nese v takové atmosféře, takže do zimních večerů k čaji, doporučuji

07.04.2022 5 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Začátek pomalejší a méně čtivý, druhá polovina knihy ale obsahovala nečekané zvraty, akci i správnou atmosféru sucha, musím uznat že konec je méně uvěřitelný a reálný, ale byla jsem ráda jak to dopadlo

21.02.2022 4 z 5