Bepo Bepo komentáře u knih

Trampoty s kapitánem Trampoty s kapitánem Vlastislav Toman

Četba mého mládí, Strážci dá se říci, že to byli naše Rychlé šípy.

27.08.2023

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Perfektní náhled do prostředí italské mafie v Americe. Člověk jenom přemýšlí, jestli je to opravdu autorova fikce. Sice je všeobecně známo, že Puzo čerpal informace i od mafiánů, ale dát to takto dohromady , klobouk dolů.

17.08.2023 5 z 5

Ikona Ikona Frederick Forsyth

Jedna z mých nejoblíbenějších od Forsytha. není co psát, prostě Forsyth.

06.08.2023

Démon alkohol Démon alkohol Jack London

Jedinečný pohled na alkohol z pohledu alkoholika který si myslí že to má pod kontrolou

06.08.2023 5 z 5

Velká hra Velká hra Jurij Petrovyč Dold-Mychajlyk

Kniha kde je minimum propagandy jde hlavně o boj proti fašistům. a co je proti spoustě jiných podobných knih plus, je to že Němci nejsou totální pitomci.

31.07.2023 4 z 5

Dračí oči Dračí oči Stephen King

Od Kinga nečekané a velice dobré. jsem příjemně překvapen¨.

31.07.2023

Turnaj – Poslání princezny Alžběty Tudorovny Turnaj – Poslání princezny Alžběty Tudorovny Matthew Reilly

Reillyho znám, ale tohle mne překvapilo. Bylo to jiné, ale přecejen v tom byl Reilly. Pár míst by tam nemuselo být, jinak velice dobré.

27.07.2023 4 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Kinga mám rád, jeho knihy mně baví, ale do téhle jsem se nedokázal začíst. nevím proč ale knížka mi nesedla.

26.07.2023

Případ zmizelých kormidelníků Případ zmizelých kormidelníků Jan Frána

Autor opět nezklamal. Jeho knihy mi lehce připomínají Jaroslava Velinského, tím nechci říct, že autor kopíruje, to v žádném případě. Jan Frána je svůj, a jeho knihy se čtou velmi dobře. Jen víc takových autorů a knížek.

26.07.2023 5 z 5

Divné údolí Divné údolí Jan Frána

Kniha mně příjemně naladila, přečetl jsem jí na jeden zátah. Jenom škoda konce kde mělo zůstat více utajeno a tím na čtenářově fantazii. Jak se říká, méně je někdy více. Jinak vynikající a často jsem si při čtení vzpomněl na mého oblíbenèho autora Jaroslava Velinského.

24.07.2023 4 z 5

Magnetová hora Magnetová hora André Laurie

Dostala se mi do rukou kniha Magnetová hora, kniha mi připomíná Verneovu knihu Na kometě. Obojí se odehrává v Arábii a pak jsou přeneseni na jiné těleso. Laurie ho styl mi ale sedí víc než Verneův. Míň popisu a víc děje.

17.07.2023 4 z 5

Případ pohřešovaného háčka Případ pohřešovaného háčka Jan Frána

Nezbývá, než souhlasit s Marlou.

09.04.2020 5 z 5

Případ zatoulanýho rybáře Případ zatoulanýho rybáře Jan Frána

Můžu napsat jen jedno, UMÍÍÍ!

09.04.2020 5 z 5