Beina Beina komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nemám slov prostě: knihu Hana by si měl přečíst každý!

10.08.2023 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

výborná kniha!!

04.08.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Od knihy jsem čekala hodně, těšila jsem se na ni a věřila, že bude dobrá. Špatná nebyla, ale mé očekávání nesplnila, děj mi přišel už od půlky knihy stálé opakovaný a bylo to dokola to samé, věřím, že se kniha někomu líbí, ale u mě doma nezůstane. Omlouvám se všem co mají knihu mezi oblíbenými.

22.10.2023 2 z 5

Símka Símka Lucie Hušková

Kniha byla úžasná! Přečetla jsem ji za dva dny. Doporučuji všema deseti.

05.08.2023 5 z 5

Pláňata Pláňata Petra Dvořáková

Knihu můžu jen doporučit. Sice jsem si už za půlkou knihy říkala kdy se stane nějaký ten plot twist a stále nic. Kniha se odehrává v letech 1985 až 2020 vždy na jaro, léto, podzim a zimu. Odkrývá realitu většiny rodin v přelomové době komunismu. Děj vypráví převážně hlavní postava Pavlína pod symbolem hvězdy, potom také matka pod symbolem kolečka a otec pod symbolem kříže. Tento způsob vyprávění knihu ozvláštnil.

02.01.2024 5 z 5

Stačí mávnout křídly Stačí mávnout křídly Sára Topinková

MILUJU TUTO KNIHU!!!!

05.08.2023 5 z 5

Učitelka angličtiny Učitelka angličtiny Magda Váňová

Za mě byla kniha v některých částech zbytečně zdlouhavá, jindy se děj odehrával zázračně rychle. Příběh a nápad chválím.

24.12.2023 3 z 5

Do morku kostí Do morku kostí Camille DeAngelis

Od knihy jsem dostala víc než jsem čekala, mé očekávání nebylo vysoké, ale ani nízké.

08.08.2023 4 z 5

Ahoj, tady Sam Ahoj, tady Sam Dustin Thao

Knihu jsem si pořídila čistě z prvního dojmu krásné obálky a z recenzí na internetu. Od knihy jsem čekala víc. Nevím. Špatná kniha to nebylo, to neříkám. Ale prostě moje očekávání to nenaplnilo.

04.08.2023 2 z 5

Možná Možná Morris Gleitzman

Moc doporučuju!!!

26.03.2024 5 z 5

Dívka z lesa Dívka z lesa Radovan Bezecný

Trvalo, než jsem se do knihy pořádně začetla, ale u druhé půlky až ke konci byla kniha top!

02.02.2024 4 z 5

Recept na toho pravého Recept na toho pravého Anni Rose

Knihu se chystám číst. Doporučení nebo raději nečíst?

05.08.2023