bedkniha Online bedkniha komentáře u knih

Chobotnice Chobotnice Lubomír Černík

Tuto knihu jsem si vybrala do ČV, téma č. 5. Měla jsem strach, že mě to nebude bavit, ale byla jsem překvapena, četlo se to moc pěkně i když příběh byl moc smutný. Pan Černík byl autentická osoba a opravdu byl herec.

09.04.2023 4 z 5

Rose Madder Rose Madder Stephen King

Já Kinga moc nemusím, ale mě se tato kniha moc líbila

10.03.2020 5 z 5

Jako kus masa! Jako kus masa! Josef Strauss

Dlouho jsem tuto knihu sháněla a koupila jsem i další knihy tohoto autora. Nečekala jsem takto drsnou knihu, i na mě to bylo hodně.... musela jsem si dělat při čtení pauzy, abych to rozdejchala, proto raději hodnocení neudělím....ale neznamená to, že by kniha byla odpad. Stále se nemůžu dopátrat, jestli je kniha podle skutečných událostí ????? Je mi moc líto těch dívek a holčiček, protože tam nebyly dobrovolně :-((

15.02.2020

Hrdinové mé ložnice aneb Napříč Afrikou Hrdinové mé ložnice aneb Napříč Afrikou Rita Carpenter

Nevím nevím, jestli tomu mám věřit, že to byl cestopis a že se to stalo, působilo to na mě spíš jako hóóódně erotický příběh...ale přečíst se to dalo :))

25.01.2020 4 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Mám úplně stejný názor a reakci jako twiggynka

08.01.2020 4 z 5

Zákeřná Ebola Zákeřná Ebola Richard Preston

Měla jsem jí doma dlouho, moc se mi do ni nechtělo... literatura faktu...když začala být nemoc aktuální, chtěla jsem se dozvědět něco o té nemoci...byla jsem velmi mile překvapena, jak poutavě je kniha napsaná a čte se sama, skvělá kniha a DOPORUČUJI přečíst...

26.08.2017 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Perfektně napsaná kniha, moc se mi líbila....

28.07.2011 5 z 5

Za všechno se platí Za všechno se platí Liselotte Hammer

Série přečtena a v celku se mi to moc líbilo, něco více něco méně.

1.díl - Bestie uvnitř - u této knihy jsem měla největší očekávání, ale líbila se mi ze všech nejméně.

2.díl - Za všechno se platí - z anotace - Do Grónska přijíždí delegace vedená dánskou ministryní životního prostředí a německou kancléřkou s úkolem dosvědčit důsledky globálního oteplování. Z této knihy jsem měla největší strach, ale nakonec byla jako druhá nejlepší.

3.díl - Klub osamělých srdcí - začátek byl trochu nudný, pak se to rozjelo, ale bylo to jen na 4*.

4.díl - Dívka z ďáblova močálu - knihu mám koupenou už delší dobu, u které jsem netušila, že je součástí série. Nalákal mě název knihy. Pak jsem zjistila slabé hodnocení od čtenářů, ale nakonec dopadla nejlépe ze všech čtyř knih.

14.01.2024 5 z 5

Pověst o tajemném jezeře Pověst o tajemném jezeře Virginia Lawrence

V knize je víc napětí než romantiky

Tajemství močálů Tajemství močálů Donna Kauffman

Tak na štěstí to nebyla taková slaďárna, bylo to víc záhadné a napínavé

Pedofil Pedofil Viliam Ondrejka

Knihu jsem přečetla asi před dvěma lety, ale hodnocení si netroufám udělit. Pro mne asi zatím nejotřesnější příběh ( a že už jsem jich několik přečetla).

01.02.2020

Křížem krážem zvěrokruhem: Střelec Křížem krážem zvěrokruhem: Střelec Jana Divišová

Díky čtenářské výzvě, jsem odhalila svojí osobnost. Kromě povolání, kterému jsem se minula, mě kniha docela vystihuje ( na pár drobností ).

21.01.2020 4 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Souhlasím s komentářem Danago a ajasin, také si myslím, že je to spíš pro -náctileté, ale jinak se kniha četla velmi dobře

01.12.2017 3 z 5

Mayský kodex Mayský kodex Douglas Preston

SUPER kniha !!! Moc se mi líbila, všechny knihy, kdy děj je zasazen do džungle nebo pralesa, mám ráda.

P.S. ale za 400 Kč a vyšší ceny, které zde někteří nabízejí, bych knihu nekoupila. Rozhodila jsem sítě a kniha mi byla nabídnuta za 70 Kč !!!
Všem, kteří knihu shání, přeji hodně štěstí....

10.07.2016 5 z 5

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Asi nejlepší díl, i když bych to nepředpokládala, protože to byl poslední. Kdybych měla začít číst celou sérii znovu, začala bych tímto posledním dílem. Věděla bych ve třetím a čtvrtém díle, kdo je John Amos a kdo Joel. Ale jinak celá série byla moc pěkná, sice ve 3. a 4. dílu byla chvíli nuda a chvíli se nedalo čtení odložit.

24.02.2024 5 z 5

Klub osamělých srdcí Klub osamělých srdcí Liselotte Hammer

14.01.2024 4 z 5

Bestie uvnitř Bestie uvnitř Liselotte Hammer

14.01.2024 4 z 5

Dívka z ďáblova močálu Dívka z ďáblova močálu Liselotte Hammer

14.01.2024 5 z 5

Smrt přichází z podzemí Smrt přichází z podzemí Ruby Jarvis

Tak tohle bylo super... tento žánr mám ráda... horor, sci-fi, katastrofie, všechno dohromady

Dračí ukolébavka Dračí ukolébavka Jill Jones

Kniha se mi moc líbila, víc než Kořeny prokletí.

08.02.2020 5 z 5