Klub osamělých srdcí ekniha

Vrchní kriminální komisař Konrad Simonsen se po infarktu vrací do kodaňského oddělení vražd. Všichni zde žijí vyšetřováním střelby ve škole, ale Simonsenovi je s ohledem na jeho zdraví přidělen bezvýznamný případ: přezkoumání smrti poštovního doručovatele Jørgena Kramera Nielsena, původně považované za nehodu. Při novém otevření případu se však zdá pravděpodobnější, že šlo o vraždu. Konrad Simonsen postupně získává další informace o Nielsenově životě a objeví souvislost s dávným případem mladé Angličanky Lucy. Než v roce 1969 zmizela, zřejmě pobývala se šesti dánskými studenty na chatě u moře. Setkání s Lucy ovlivnilo všechny členy Klubu osamělých srdcí, jak si studenti říkali, včetně Nielsena. Je na Konradu Simonsenovi, aby jejich dávné tajemství odhalil. Vyšetřování značně komplikuje nejen neochota bývalých členů klubu vracet se do minulosti, ale i to, že důležitý svědek, který by mohl objasnit mnohá tajemství Nielsenova života, je kněz vázaný zpovědním tajemstvím....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204298/big_klub-osamelych-srdci-204298.jpg 3.443

Kniha Klub osamělých srdcí

tamara1351
26.08.2020

Tak tohle bylo fakt divný.Ne že by se to četlo nějak špatně,ale postavy mi byly značně nesympatické, chování postav mě občas udivovalo,i to vyšetřování bylo divné,bez napětí.Další knížku od autora už nedám.

Kerberos
17.06.2017

Předchozí díly jsou lepší.

jasmína
13.05.2015

Těžko soudit, zkoušla jsem i nihu Bestie uvnitř, a taky to nebyl můj šálek kávy, ale věřím, že si tento styl detektivek své příznivce najde.

Alma-Nacida
15.02.2015

Slušná detektivka, překvapivý závěr. Trochu mi vadilo neustálé opakování celého jména (a příjmení) postav, to působí poněkud nuceně.

rottovat
02.10.2014

Dočetla jsem ti, není to úplně špatné, ale ke konci jsem už přeskakovala, protože mne to nebavilo. Celé je to takové nijaké, přeplácané, nevím....čekala bych alespoň zajímavou pointu, ale ani ta se nekonala, konec je obyčejný. A nevím proč, ale nějak mne iritovaly hlavní postavy a jejich jména - Komtesa, Paulina i sám Konrad.

Hella
19.09.2014

Ježkovy oči, to nemělo konce ....roztahané, zdlouhavé a bez jiskry. Druhou půlku knihy jsem víceméně přeskákala a i tak to byla ztráta času.