bedkniha bedkniha komentáře u knih

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Po dočtení této knihy jsem si autora dala do "oblíbených" a jsem ráda, že jsem si sehnala zatím všechny dostupné díly. Způsoby vražd jsou pro mne unikátní a to nevím, co mě čeká v dalším díle.

17.07.2019 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Kniha se mi líbila víc než kniha HEX. Prvních pár stran jsem měla trochu "hokej" ( ale kdo čte na jeden zátah, tak je to OK ), pak se to četlo samo a poslední čtvrtina knihy byla nejlepší !!! Určitě doporučuji přečíst :))

16.06.2018 5 z 5

Samota Christlhof Samota Christlhof Veronika Rubínková

To se mi moc líbilo. Čekala jsem úplně něco jiného a byla jsem mile překvapena. Myslím, že můžu napsat "doporučuji".

07.07.2023 5 z 5

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

Perfektní série. Nejvíce se mi líbila Šifra, pak Sokolník a nakonec Hadí oči. Ráda přivítám další díl.

17.05.2023 5 z 5

Přísaha Přísaha Luděk Kubát

Nevím proč, ale tato série s Karafiátem a Beránkem se mi líbí.

10.10.2021 5 z 5

Nestydaté neviňátko Nestydaté neviňátko Dominik Dán

Jako první knihu jsem četla Bestie, které jsem dala 5 hvězdiček. Tato kniha nebyla špatná, ale prvních 60 stran bylo o předchozím případu a to mě nebavilo. Pak začal případ o Nestoudnici a ten byl super, ale bohužel, musím ubrat jednu hvězdu za ten začátek...Určitě si ještě nějakou knihu od Dána přečtu...

08.09.2018 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Já jsem si také koupila všechny díly a zatím se mi tato kniha moc líbila

07.08.2017 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Četlo se to samo, na dovolenou SUPER kniha, doporučuji ....

19.07.2017

Les Bor Les Bor Pavel Kohout

Pro mne byla kniha perfektní, trochu jsem se bála, hlavně, když se to odehrávalo v lese, pak jsem byla zvědavá a nakonec jsem byla šokovaná. Určitě si přečtu další díl.

26.04.2023 5 z 5

Skandální tajemství Skandální tajemství Laura van Wormer

Tak tahle kniha nebyla tak akční jako Ostře sledovaná, ale protože se se v ní psalo o postavách z již jmenované knihy, byla jsem zvědavá, co se o nich ještě dozvím. Zkusím ještě jednu knihu od této spisovatelky, pokud jí seženu :-)

01.01.2023 4 z 5

Ostře sledovaná Ostře sledovaná Laura van Wormer

Vůbec jsem netušila, že je to Harlequinka, protože to byl parádní thriller, podobné jako od
Alex Kava, Sharon Sala, Erici Spindler nebo Nora Roberts. Mě se to moc líbilo, té romantiky tam bylo opravdu málo. No a jdu na další knihu od této autorky.

18.12.2022 5 z 5

Zázraky se dějí Zázraky se dějí Juliane Koepckeová

Někdy v 70. letech jsem viděla film, který se mi moc líbil. Když jsem zjistila, že vyšla i kniha, byla jsem nadšená a knihu si koupila. I přesto, že jsem se na ní moc těšila, musím bohužel dát jen 3*.

11.11.2021 3 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Nebavilo mě to.....a mám ten samý názor jako Wabinka

04.03.2021 3 z 5

Pod Jižním křížem Pod Jižním křížem Barbara Bickmore

Moc hezky napsané a napínavé...

31.10.2020 5 z 5

Stíny úsvitu Stíny úsvitu Linda S. Howington

Začínala jsem knihou Začátek sezóny, která mě velmi zklamala. Měla jsem obavy začít číst další knihu od této autorky, ale tato kniha byla moc hezká, byla tam také romantika, ale víc napínavá...jdu na další knihu Lindy....

28.05.2020 5 z 5

Gutta z Bubnu Gutta z Bubnu Anna Beatrix Bártová (p)

Moc hezká knížka.....Mám ten stejný názor jako "Kekik" a souhlasím s poslední větou "popeluška". Zjistila jsem, že vyšlo pokračování této knihy s názvem Tajemství hradních zdí , určitě si jí přečtu, protože mě zajímá další osud Gutty.

15.02.2020 5 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Po Keplerovcích další SUPER série, všechny díly byly perfektní, ale přeci jen se mi nejvíce líbil 1., 2. a poslední 6.díl

15.04.2019 5 z 5

Prokletí rodu Prokletí rodu Ilona Dobrovolná

Nádherná obálka, perfektní počteníčko, moc se mi to líbilo!!!

18.04.2023 5 z 5

Žluté rukavice Žluté rukavice Helle Stangerup

Přečteno v rámci čtenářské výzvy 2023 ( kniha, kterou nebudete číst poprvé ). Naposled jsem jí četla v létě roku 2011 ( to bylo podruhé ) a byla jsem překvapena, že jsem si už nepamatovala vraha, což bylo dobré, protože jsem knihu prožívala, jako bych jí četla poprvé a tím pádem mě opět velmi bavila. SUPER čtení !!!

11.03.2023 5 z 5

V zajetí démonů V zajetí démonů Tina Lyr