beata2193 beata2193 komentáře u knih

Quaid Quaid Jay Crownover

Já to nemůžu dočíst... Spousta vnitřních myšlenek obou hlavních postav mě nudí, některé situace mi přijdou fakt nereálné, jako např. jdu bydlet ke svému advokátovi místo k rodičům a on prakticky po prvním setkání zahoří nehynoucí láskou?

09.02.2024 1 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Náhodou jsem shlédla trailer k filmu, zápletka mě docela zaujala, tak jsem sehnala knihu. A asi jsem měla zůstat u traileru :D Neoznačila bych ho jako román pro ženy, spíše young adult (nic proti žánru, klíďo si přečtu). Neustálý koloběh hádky a následného usmíření mě doslova unavoval, kolem toho nějaké rodinné záležitosti. Pomalý nástup (budeme kamarádi), pak to Trevis furt ser*, aby mu Abby mohla dokola odpouštět a zbývá posledních 30stran, tak to už musím dojet :D Troufám si tvrdit, že film se mi bude líbit mnohem víc. PS: co ten holoubek??

17.02.2023 2 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Bylo to fajn, knížka se slušně rozjela, ale pak se mi to už hrozně táhlo. I tak se mi líbila a patří k tomu lepšímu.

14.09.2022 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Mně tohle moc nesedlo, přišlo mi, že se všechno hrozně táhlo a pro mě to nemělo spád. Ale tisíc lidí, tisíc chutí :)

07.08.2022 2 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Můj neoblíbenější díl série, není třeba nic dodávat.

31.01.2022 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Jo, tohle bylo podle mého gusta... I když Vicious byl fakt haj*l, všichni víme, že se všechno v dobré obrátí. Knihu jsem si fakt užila.

31.01.2022 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Tak tohle mě moc neoslovilo...Hrdinka pro mě příliš naivní (i přesto, že jí bylo tolik kolik bylo) a docela mě štvala holka :) L.J. Shen mám ráda, ale s jinými knihami autorky se to nedá srovnat. I tak jsem to ale přelouskala :)

31.01.2022 3 z 5