Bearl Bearl komentáře u knih

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Prostě srdcovka.

24.08.2019 5 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Tracy Brogan

Velmi příjemné čtení, nechybí láska, humor, nutná dramatická zápletka a veselý, až fraškovitý závěr. Z mého pohledu zatím nejlepší Srdcovka.

14.04.2019 5 z 5

Poslední Vánoce v Paříži Poslední Vánoce v Paříži Hazel Gaynor

Příjemné romantické i dojímavé čtení o čtveřici přátel na pozadí hrůz první světové války, o níž se čtenář i leccos zajímavého dozví.

02.12.2019 5 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Slibný začátek, ale pak ten Deus ex machina až Vichr z hor... škoda.

14.04.2019 3 z 5

Čokoládové nebe Čokoládové nebe Carole Matthews

Podle mě je druhý díl naopak lepší, holky se potýkají s podstatně významnějšími problémy a výstupy Lucy jsou sice nadále praštěné, ale už ne tak groteskní.

20.02.2023 4 z 5

Popelčiny střevíčky Popelčiny střevíčky Trisha Ashley

Mne na knize naopak zaujaly místní zvyky a recepty a právě to vyprávění tety Nan. A vůbec mi nevadilo, že je hrdinka při těle, protože takových je nás hodně, proč by se nemohlo psát i o takových!

19.04.2019 3 z 5

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Tak jsem zkusila ten slovenský překlad, ale neumím asi natolik dobře slovensky, protože jsem nepochopila hned na první stránce kalhoty "zo žraločej vlny", tak jsem se vrátila k českému a nevidím v něm problém.

20.02.2023

Dirigentka Dirigentka Maria Peters

Skvělá kniha, čtivá, poutavá, romantická, poučná. Bez hluchého místa. Vždycky když se zdá, že už je na dobré cestě, stihne ji další rána...

23.10.2022 5 z 5

Dcery pana Darcyho Dcery pana Darcyho Elizabeth Aston

Nepřehledné povrchní čtení, které se rozjede až ke konci. Kdyby nemělo v názvu pana Darcyho, nejspíš by nemělo takový úspěch.

14.04.2019 2 z 5

Prachy pani Schwarzovej Prachy pani Schwarzovej Karin Krausová

Já jsem neřešila, jestli je příběh pravděpodobný, nebo ne, ale vnímala, jak se hrdinka vypořádává s tím, co provedla, jak nad ní visí Damoklův meč. Pak jsem to přečetla na jeden zátah.

19.04.2019 4 z 5