Čokoládové nebe

Čokoládové nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509296/bmid_cokoladove-nebe-1mq-509296.jpg 3 30 9

Čokoládový klub série

< 2. díl

Lucy věřila, že bude s Aidenem šťastná, dokud je smrt nerozdělí. Nepočítala ale s cizí ženou v jeho posteli. Není však jediná, kdo má problémy. Autumn má představit snobským rodičům svého úžasného přítele, který ale vypadá trochu jinak, než by čekali. Nadiin manžel přísahá, že přestal hrát hazardní hry, jenže ona mu prostě nemůže věřit. A Chantal doufá, že se jí podaří zachránit manželství. Jak má ale vysvětlit manželovi, že sice konečně čeká dítě, které chtěl, ale možná ne s ním? Všechny dámy z Čokoládového klubu budou potřebovat hodně čokolády, aby zvládly výzvy, které mají před sebou...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Chocolate Lovers' Diet , 2007

anovy64
16.10.2023 5 z 5

I tento druhý díl jsem si užila, dokonce bych řekla, že byl lepší než ten první. Hlavní hrdinky jsou už vyzrálejší a se svými problémy se dokáží lépe poprat a vyrovnat. Ráda si přečtu další díl, protože mám ráda pohodové a čtivé knížky.

Atara16
06.10.2023 4 z 5

Opět hromada čokolády a příběh se trochu táhl a rozjel se až ke konci.

bookcase
11.06.2023 4 z 5

Jak už je napsáno Charmedkou - když člověk ví, do čeho jde, dá se to užít v pohodě. Autorka pokračuje ve stejném duchu jako u Čokoládového klubu, i když je to tentokrát o chlup závažnější. Jen toho ňam by mohlo být méně.

Charmedka
27.05.2023 3 z 5

Jak jsem s prvním dílem bojovala, tak pokračování jsem si už zvládla užít. Věděla jsem, do čeho jdu, počítala jsem s tím, že bývá příběh hodně přitažený za vlasy a byla jsem s tím pohodě. I přes závážná témata, která hrdinky řeší, nečekejte žádný inteligentní a náročný příběh a budete spokojeni. Navíc v knize najdete i pár čokoládových receptů, což je milé.

Ivuska.09
13.04.2023 5 z 5

I druhý díl jsem si užila. Baví mě, že autorka spojuje vážná témata s humornými. Pobavíte se a zároveň zjistíte, že i ostatní mají plnou hlavu starostí... Těším se na další pokračování.

Áňa 998
09.04.2023 4 z 5

Krásný návrat do příběhu, který je plný čokolády, starostí, radosti a lásky. Krásně jsem si u knihy odpočinula!

martinkaLLL
08.04.2023 4 z 5

Začátek trochu zmatenej. Ale jinak stejně super jako první kniha. Takže já určitě doporučuji.

Bearl
20.02.2023 4 z 5

Podle mě je druhý díl naopak lepší, holky se potýkají s podstatně významnějšími problémy a výstupy Lucy jsou sice nadále praštěné, ale už ne tak groteskní.

PetraN17
17.02.2023 3 z 5

Tak jsem se těšila, že se mi další díl bude líbit víc…. nestalo se :(
Příště se určitě opět nechám zlákat obálkou, tak uvidíme. Ale na čokoládu jsem chuť dostala, to zase jo :))