bartule bartule komentáře u knih

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Jsem nadšená a stejně jako první díl i tento jsem zhltla za jeden den. Prostě autorka vytvořila originální, neuvěřitelně čtivé a poutavé dílo nemůžu jinak než chválit, chválit a chválit.

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

naprosto dokonalá série. Kniha mě chytla hned na začátku a během jednoho dne sem ji dočetla a že to šlo úplně samo,prostě wau

Královna Temnoty Královna Temnoty Anne Bishop

super zakončení,celá série i když zpočátku náročnější na zorientování se je perfektní a určitě po ní sáhnu znovu :-)

Dědička stínů Dědička stínů Anne Bishop

další skvělý díl

Dcera čisté krve Dcera čisté krve Anne Bishop

Nejdříve trochu náročná orientace v postavách a ději,ale potom jedna velká paráda

17.01.2017 4 z 5

Snoubení tmou Snoubení tmou Leona Škodová

Prvních pár stran pro mě bylo bojem,kdy jsem jednou opravdu uvažovala,že to vzdám a to ne kvůli špatnému,nebo nezajímavému obsahu,ale kvůli stylu psaní,který mi přišel místy úplně nepochopitelný a některé věty,nebo slovní obraty jako by vůbec nedávaly smysl,ALE zakousla jsem se,protože obsah mě zajímal a četla jsem dál a musím říct,že jsem dobře udělala,protože jakmile jsem se začetla,tak stránky letěly úplně samy a za chvíli jsem byla na konci knihy.Shrnuto - velmi povedená knížka,která mě opravdu bavila a doufám,ze bude pokračování,protože je tam spousta nedořešeného a ten konec si o to opravdu říká :-)

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Super knížka,přečteno za pár hodin snad bych i řekla,že ještě lepší než první díl :-) jen tak dál rozhodně s klidným srdcem doporučuji a jsem ráda,že se i Dany dočkal...

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Tuhle knížku jsem dostala jako dárek,sama jsem k českým autorům trochu zdrženlivá,ale musím říct,že jsem to přečetla velmi rychle,má to originální nápad,je to dobře napsané,čtivé,nevidím tam tedy žádnou podobnost s Twilight ságou snad krom toho,že tam jsou taky upíři. Prostě super knížka. Už jsem zhltla i druhý díl

17.01.2017 4 z 5