bartosovic00 bartosovic00 komentáře u knih

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Rozhodně mě kniha moc bavila. Napřed jsem viděla film do kterého jsem se okamžitě zamilovala a tak jsem si rekla ze si prectu i knihu. Moc pěkný byl začátek kde si Rosie s Alexem psali když byli mladí. Trochu mě zklamal konec, představovala jsem si ho spíše jako ve filmu, že jim bude tak okolo třicítky, ne 50. Alex byl už dvakrat ženatý (ne jednou) a měl dvě děti (namísto žádného). A možná jsem taky chtěla aby Bethany byla o něco větší mrcha. Ale i tak byla klniha skvělá a určitě si zaslouží 4*

10.03.2016 4 z 5

Marina Marina Carlos Ruiz Zafón

Knihu mi půjčila teta a já si myslila bůh ví jaká to bude nuda. Omyl! Nádherná kniha u které jsem se chvíli bavila, chvíli byla napnutá a chvíli se mi chtělo brečet. Konec mě naprosto dostal. Rozhodně si od autora budu chtít přečíst i další knihy!

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Moc sem od knihy nečekala, ale strašně mě překvapila!! Naprosto úžasná. Komu se líbí knihy od Anny Todd, tak se mu bude určitě líbit i tato kniha. Za mě 5*

Charlieho malé tajomstvá Charlieho malé tajomstvá Stephen Chbosky

Napřed jsem viděla fil, který je s Loganem Lermanem a Emmou Watson naprosto úžasný. A proto jsem očekávala hodně i od knihy. A omyl! Kniha sice neby špatně napsáná, ale vůbec mě nevtáhla a nějaké kapitoly byly i nesmyslné. Na tak krátkou knihu bych mohle ještě její třetinu vyškrat. Jinak jako celkově dobrý námět, proto dávam 3*

Ty Ty Caroline Kepnes

Je to uplně jiný druh knihy než znám. Nejen je napsán v jiné formě než obvykle čtu, ale i žánr. Ze začátku jsem si nemohla zvyknout, ale pak mne kniha vtáhla. Každý si v ní najde něco. Jak tady všichni píšou, že hlavní hrdina byl vyšinutý, tak já si to úplně nemyslím. Spíš žil v jiné realitě
Určitě doporučuji přečíst..

08.03.2016 3 z 5

Úžasná kniha, moc se mi líbila, stejně jako stařík a možná i víc!! Skvělý děj, chvílemi je kniha i vtipná a Hogler 1 a 2 jsou skvělí!!

Když je láska slepá Když je láska slepá Luisa Buresch

Příjemná oddychovka, velmi dobře se četla, ale mně osobně se moc nelíbil konec. Normálně mi otevřené konce nevadí, ale tento se mi zdál až moc zvláštní