ariel platto ariel platto komentáře u knih

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Přestože mám moc ráda autorčin sladký styl psaní např. Mary Rose, Dáma z divočiny i přeslazený Strážný anděl, tady mi něco hodně chybělo.

06.12.2017 3 z 5

Srdce rebelky Srdce rebelky Nora Roberts

Kniha byla opravdu krásná...autorka bezvadně ztvárnila nevraživou přitažlivost mezi hlavními hrdiny a touhu, která je naprosto pohltila. Oba byli skvělí, on samozřejmě víc :)

19.11.2017 5 z 5

Nové Mikulášovy patálie: Návrat z prázdnin Nové Mikulášovy patálie: Návrat z prázdnin René Goscinny

Kniha mě hrozně zklamala. Číst pořád dokola, jak kluk brečí kvůli tomu, že není po jeho, že spolužák rozdává rány do nosu až teče krev, dospělí, kteří se mezi sebou nesnáší a urážejí se a napadají atd. Můj osmiletý syn Mikuláše neměl při čtení rád, protože je mimino když pořád brečí kvůli blbostem. Třetí a čtvrtý díl už ani nečteme a rovnou prodáváme...

16.11.2017 1 z 5

Navždy Navždy Kathleen E. Woodiwiss

Jednu hvězdičku dávám za dobrý začátek, kdy mě kniha chytla a než se záhy Abrielle projevila jako "koza", bohužel po zbytek celé knihy. Takže krásný, mužný Skot Raven mi to čtení nezachránil...

04.11.2017 1 z 5

Rozpolcené srdce Rozpolcené srdce Arnette Lamb

Tento druhý díl se mi líbil víc než první. Politické pozadí z opačné strany, než bývá u této romantické knihovny zvykem, se mi taky líbilo. Přestože si vždy Skotské válečníky a jejich opovrhování nížinou a Angličany užívám, zde se mi nabídl opačný pohled, který měl něco do sebe...( Ashanti formulace odpovědi, která ji prozradila, mě rozesmála a toho si u knih velmi cením )

30.10.2017 5 z 5

Skandální chování Skandální chování Loretta Chase

Kniha měla neskutečný rozjezd! Říkala jsem si, no páni, to bude! Ale po prudkém startu přišla nuda, nuda, nuda. A já nemůžu pochopit jak to, když to mělo tak obrovský potencionál. Ve všem. Postavy, místo, zápletka... Vše dokonalé a přesto nuda. Hvězdičky jsou za super akci na začátku. Ke konci knihy to taky nebylo špatné. Jo a nějak jsem nemusela to jejich oslovování (ty jsi pitomá, ty jsi ale kretén ap. )

22.10.2017 3 z 5

Nebezpečná svůdnice Nebezpečná svůdnice Bertrice Small

Tak tohle byla opravdu poslední kniha, kterou jsem od autorky přečetla...Edmund se synkem v náručí mi málem roztrhal srdce...spisovatelka píše nádherné knihy, ale já potřebuji pohádku od začátku do konce a to u této autorky, bohužel pro mě, tak není.

23.09.2017 5 z 5

Láska si tě najde Láska si tě najde Johanna Lindsey

Oba hrdinové mi byli moc sympatičtí. Líbilo se mi jak autorka nám čtenářům dala znát, jak se v Amandě rodí zájem o Devina, aniž si to hrdinka sama uvědomuje. A Devinovy prupovídky na konci kapitol sám k sobě, když se mu to vymykalo kontrole :)

09.08.2017 5 z 5

Odkaz lásky Odkaz lásky Caroline Harvey (p)

Tak dlouho, ani nevím proč, se mi do této knihy nechtělo...První příběh byl úžasný na 5*. Druhý 4*a třetí 3*. Ale celkově si kniha zaslouží plný počet, protože se dobře četla.

20.07.2017 5 z 5

Království za polibek Království za polibek Teresa Medeiros

Tohle mě při čtení hodně tahalo za vlasy. Třeba jak do síně skočila a svezla se po závěsech...Ale hlavně co opravdu nemusím je, když mužskou hlavní postavu, které táhne pomalu na čtyřicet let, vzrušuje nedospělý skřítek s oškubanými vlasy...

01.07.2017 1 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Alex mě naprosto uhranul! Autorka ho popsala tak, že se mi při čtení jakoby zhmotnil do reality. A popis prvního milování byl Alex tak skutečný a úžasný...no nádhera! Knihu jsem si musela šetřit, abych ji nepřečetla hned. A když se blížil konec, utěšovala jsem se těšením na Dereka :)

17.06.2017 5 z 5

Síla něhy Síla něhy Catherine Coulter

Vzhledem k tomu, že první díl se mi líbil více, beru jednu hvězdičku. Kdybych tuto knihu četla samostatně, dala bych plný počet hvězdiček. Nicméně mi přišla jako by uspěchaná a třeba zmínka o jedné z konkubín, které se zdouvalo bříško...žádná zmínka o jeho dítěti...

02.06.2017 4 z 5

Něco nádherného Něco nádherného Judith McNaught

Když Alex vyslovila větu "ani vy to nevíte" , krásně něžně mě to rozesmálo :)

15.01.2017 5 z 5

Labyrint světa a ráj srdce. V jazyce 21. století Labyrint světa a ráj srdce. V jazyce 21. století Jan Amos Komenský

Také budu nazvána barbarem...knihu jsem četla naopak proto, že jsem věřící a Komenský je velice uznávaný. Nicméně mě neoslnil. Toto vše již bylo napsáno v Bibli v knize Kazatel a pro mě velice srozumitelně, takže mi čtení Labyrintu nepřišlo ničím novým.

03.01.2017 2 z 5

Dáma v nesnázích Dáma v nesnázích Shannon Drake (p)

Když jsem knihu začala číst, říkala jsem si, to zas bude takové to autorčino klišé, jak ona ho tvrdohlavě odmítá a utíká... Ale tentokrát mi to nelezlo na nervy a kniha se mi dobře četla. A erotické scény byly super. A to, jak na závěr knihy komentovala, že neví jestli dítě bude jeho nebo Stříbrného meče, bylo kouzelné :)

26.12.2016 5 z 5

Zámky Zámky Julie Garwood

Tato série se autorce moc povedla. Snad nejvíce se mi líbil první díl, ale i tento poslední byl prostě skvělý.

26.12.2016 5 z 5

Hřích v barvě lilie Hřích v barvě lilie Julie Anne Long

Možná bych dala čtyři hvězdičky, protože první díl byl jedinečný...ovšem popis vystoupení Daisy...smála jsem se v jednom kuse několik stránek a nemělo to konce! Naprosto strhující popis dokonalé "srandy".

12.12.2016 5 z 5

Kráska a špion Kráska a špion Julie Anne Long

Ach, to byla nádhera! Snad poprvé co jsem před třemi léty začala číst tento žánr, mi oba hrdinové byli moc sympatičtí. Naprosto mě strhli a já to prožívala s nimi. Dokonce jsem ke konci plakala dojetím. Ovšem scéna u mola (ta na začátku)...tak ta mě naprosto rozehřála! Strčila do kapsy kdejakou popisovanou erotiku v těchto knihách.

20.11.2016 5 z 5

Vdaná a svobodná Vdaná a svobodná Lyn Stone

Kniha se mi líbila, zhruba do poloviny, dokud putovali. Ale děj na hradě nic moc.

20.11.2016 3 z 5

Jenom on Jenom on Elizabeth Lowell (p)

Měla jsem pocit, že jsem na cestě s nimi. Autorka mě svým stylem psaní dostala přímo do děje. Prožívala jsem se všemi i lapání po dechu ve vysokých výškách. Nádherná kniha.

31.10.2016 5 z 5