aquaver aquaver komentáře u knih

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Krásný oddechový příběh. Sice nemá na první díl, ten byl o trochu lepší, ale jinak jsem s knihou spokojená :)

03.01.2020 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Popelka patřila vždycky k mým nejoblíbenějším pohádkám. A toto moderní přepracování bylo fantastický. Cindera jsem si oblíbila hned od samého začátku, lepší charakteristiku postavy jsem snad ještě ani nepotkala, myslím tím v knížkách, v reálném životě to není snad ani možné. Elly mi bylo líto, jak se k ní její nová rodina chovala (spíše tedy její otec a Anastasia), o spolužácích ze školy radši ani psát nebudu.

Tento příběh si rozhodně zařadím do mých nejoblíbenějších příběhů :)
Snad nemusím ani dodávat, že knihu doporučuji. Ke knize se v budoucnu určitě znova vrátím :)

03.01.2020 5 z 5

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Tento příběh mě trochu zklamal, asi jsem měla od knihy trochu velké očekávání. První polovina knihy byla fajn, ta mě bavila, avšak zhruba v druhé polovině knihy jsem se musela až do čtení nutit. Což se mi až tak často nestává. Po druhé číst knihu asi nebudu.

28.12.2019 3 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Kniha se mi líbila. Anotace mě zaujala a nelituji toho, že jsem se rozhodla knihu přečíst. Sice to pár chyb mělo, např. mě zklamal průběh toho klání, asi jsem čekala něco trochu jiného, nebo taky ten milostný trojúhelník. Ale zároveň je to i krásný a čtivý příběh.

29.10.2019

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Je to přesně taková ta knížka na jeden večer, když potřebujete zvednout náladu. A tento příběh to rozhodně splňuje. Celou knížku jsem se nasmála. Takže tuto knihu jen doporučuji. Od této autorky asi nejlepší její kniha. Alespoň tedy mě bavila nejvíce.

29.10.2019 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Sice celou knihu víte, kdo si s Lily vyměňuje vzkazy pod lavicí, a taky víte, jak to celé skončí. I přesto je to pěkná kniha, u které se nudit nebudete, ani nebudete litovat, že jste ji obětovali volný čas. Kniha je krásně napsaná a čtivá, přečtenou ji máte za chvíli. Navíc, komu by se nelíbilo si dopisovat s někým, kdo vám rozumí, ještě ke všemu když je to na nudný hodině. Knihy, kde si hlavní hrdina s někým píše vzkazy, dopisy, …, přitom neví, kdo to je, mám ráda. Takže, kdo má taky rád tyto typy knih, rozhodně mu doporučuji, aby si knihu přečetl. Určitě si jí někdy opět přečtu.

22.10.2019 5 z 5