Apollka Apollka komentáře u knih

Eragon Eragon Christopher Paolini

Velmi čtivá kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem. Na to, že autor napsal knihu v ak mladém věku, je opravdu propracovaná a povedená.

14.08.2016 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Peeta je pořád skvělý, Katiss také. První díl byl lepší, ale Vražedná posta je propracovanější. Každá kniha má něco do sebe. Hunger Games byl skvělý nápad.

14.08.2016 4 z 5

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Pocity Leni Friewald, její onen svět ve mně probudily velkou lítost.

13.08.2016 5 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Archiv- knihovna postavená že dřeva, kamene a barevného skla, velmi zajímavá, originální představa smrti. Meckenzie to má určitě složité, ztratila osoby, na kterých jí záleželo, vykonává práci, kvůli které musí žít odděleně.
Minulost, která se prolíná do přítomnosti dává příběhu jisté přednosti. Když se na scéně objeví Weaslyho a Owen, příběh se stane napínavým. Archiv má dokonalé
rozuzlení.

12.08.2016 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harry Potter je sèrie knih, kterou se opravdu vyplatí přečíst dříve, než se podíváte na film. Harry je skromný, avšak neoblíbený chlapec. Když se doslechl, že by mohl být čaroděj, ani na okamžik nezspochyboval, že jde o omyl.

J. K. Rowling velmi poutavě píše. Patří mezi mé nejoblíbenější autory.

12.08.2016

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Tajemná komnata je druhá kniha z mé nejoblíbenější série knih. J. K. Rowling je skvělá autorka, která si dokáže udržet čtenáře zaujatého po celou dobu čtení. Tajemná komnata je příkladem. Záhadný zmijozelův dědic je výborně vymyšlený.

12.08.2016 5 z 5