Annettas Annettas komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Krásná kniha

29.08.2020 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Knihy s touhle tématikou nečtu. Vybrala jsem si ji kvůli čtenářské výzvě. A jsem ráda. Knihu jsem přečetla za dva večery. Výborně se čte, strhne vás do děje. V první polovině knihy se s Violkou seznamujete s její rodinou, hlavně s její milovanou maminkou, s první láskou a s jejím, tehdy určitě nádherným městem.
Zhruba v druhé polovině knihy se děj bohužel otáčí o 180° a z hezkého zůstávají jen vzpomínky. Geta, koncentrační tábory, pokusy... Říkáte si, že to ani není možné, nechápete, jak tohle někdo může někomu udělat a ono je to pak ještě horší. A znovu. A znovu horší. Při čtení vám kolikrát tečou slzy, někdy je vám z toho opravdu špatně, ale knihu nejste schopni odložit.

29.08.2020 5 z 5

Makramé: Drhání a Margaretina krajka Makramé: Drhání a Margaretina krajka Iva Prošková

Velmi zajímavé a pěkné

26.08.2020

Šelma Šelma Andrew Mayne

Výborný thriller, přečetla jsem ji jedním dechem. Hodně odborných věcí, což mě velmi zajímá, ráda se poučím. Za mě top!

10.04.2019 4 z 5

Puls Puls Stephen King

Super klasika od krále hororů.

14.06.2018 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Krásná kniha, suprově se čte. Zamilovaný román, ideální oddychovka, kterou přečtete za jeden večer.

08.09.2017 5 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Jako všechny Kingovky i tuhle jsem přečetla jedním dechem. Příběhy, u kterých stojí vlasy hrůzou ;)

24.07.2017 5 z 5

Experiment Experiment Peter Clement

Napínavý thriller z lékařského prostředí. Čtivý příběh, který zhltnete za jeden večer.

24.07.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásná kniha, nejlepší od mé oblíbené autorky. Jakmile začnete číst, zhltnete knihu až do konce. Je to příběh plný emocí, veselý, plačtivý, dojemný.

17.07.2017 5 z 5