AnnaCZ AnnaCZ komentáře u knih

Bouře mečů 2 Bouře mečů 2 George R. R. Martin

Byly okamžiky, kdy jsem byla na G. R. R. Martina naštvaná, jaké osudy připravil pro mé oblíbence... Ale samozřejmě jsem knihu neodložila a přečetla "jedním dechem". Super... a hned na další (Hostina pro vrány).

16.07.2012 5 z 5

Řekni mi pravdu Řekni mi pravdu Matthew Farrell

Kniha se mi líbila, dobře se četla, měla spád a nenudila jsem se :-) AKORÁT mi nějak extra "nepřirostly k srdci" dvě hlavní postavy. Možná proto, že v knize ani nejsou moc vykreslené. Je možné, že už byly hodně popsané v prvním dílu, ale ten jsem nečetla a už ani číst nebudu, neboť v této knize se autor k prvnímu dílu několikrát vrací a vlastně už vím, o co v první knize šlo... Pokud bude třetí díl, určitě si ho přečtu ;-)

01.02.2023 4 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Třetí kniha tohoto autora (kterou jsem četla) mě moc nenadchla (oproti předešlým)... Přišla mi zbytečně moc násilnická a depresivní.

11.01.2020 2 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Hmmm... Kniha má dobré reference, proto jsem se snažila číst dál a dál s tím, že "se to určitě rozjede". Ale zklamání - nuda, nuda, šeď, šeď :-( Až někdy do půlky knihy se vyšetřování v podstatě nikam nehnulo. Hlavní hrdina se mi nezamlouvá a děj kolem jeho soukromého života taky nic moc.
Poslední třetinu knihy jsem už jen tak prolistovala. Mě osobně kniha zklamala. Další díl začínat nebudu.

17.11.2017 2 z 5

Třetí díl byl pro mne spíše zklamáním. Děj se vůbec neposouval, dlouhé popisy minulosti postav mi přišly naprosto zbytečné. Na rozdíl od předešlých dvou dílů, které jsem hltala, do posledního dílu jsem se spíš nutila, abych knihu vůbec dočetla... Ale celkově příběh Milénia se mi velmi líbil.

02.01.2014 3 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Krásná knížka, velmi dojemný (a zároveň drsný) příběh. Rozhodně doporučuji!

04.08.2012 5 z 5

Bouře mečů 1 Bouře mečů 1 George R. R. Martin

Parádní knížka :-) Hru o trůny ani Střet králů jsem nečetla. Navázala jsem na seriál HBO Hra o trůny, sice jsou v seriálu drobné odchylky od knížky, ale to vůbec nevadilo... Hned se pouštím do dalšího dílu ;-)

01.07.2012 5 z 5