Angie14 Angie14 komentáře u knih

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Tato Kingovka ve mně zůstala dlouho, což je netradiční oproti autorově jiné tvorbě. Stojí za to, opravdu doporučuji.

25.09.2022 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Vzhledem k tomu, že hodnotím po dočtení celé série, bude nejspíš moje recenze znít méně nadšeně, než tomu tak bylo samotném přečtení jen této knihy ... V porovnání s následujícím druhým a třetím dílem je toto velice poutavé, avšak velmi popisné uvedení do postapokalyptické scény, seznámení se s mentalitou a vztahy mezi postavami. Neznamená to však, že je kniha nudná, naopak, pro další díly navnadí a ty pak nakopnou tu správnou akci. Sérii rozhodně doporučuji.

05.11.2019 4 z 5

Vetřelec - Probuzení Vetřelec - Probuzení Tim Lebbon

Prostě mi nešlo dočíst, kniha mě vůbec nevtáhla do děje, škoda.

26.11.2022 2 z 5

Rázová vlna Rázová vlna František Kotleta (p)

Třetí díl ... četla jsem jako o závod. Nešlo přestat. Od prvních popisků světa z prvního dílu se autor posunul opravdu o hodně, akce přibylo stonásobně, nechutností taky, ale postavy prostě nejde nemilovat!

05.11.2019 5 z 5

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Bála jsem se, že se budu ztrácet, stejně jako někteří přede mnou. K tomu sice nedošlo, ale pořád si myslím, že měla kniha slabší začátek, než bych u takového příběhu a takové zápletky očekávala ... ale vyplatilo se dočíst.

05.11.2018 4 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Zvláštní a těžko popsat dojmy z knihy. Příběh byl zajímavý a střídaly se mi pocity nudy, kdy jsem nezvládala knihu znovu otevřít, chvíle kdy jsem měla husí kůži z některých situací a skoro jsem nechtěla knihu znovu otevřít, jen abych se do toho nemusela znovu vcítit a pak chvíle, kdy jsem tak moc potřebovala znát pravdu a knihu dočíst. Škoda jen, že zhruba do poloviny (o krapet víc) značně převažovaly první dva pocity, proto dávám za 3*.

18.10.2018 3 z 5