AnetaVelJur AnetaVelJur komentáře u knih

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Čekala jsem něco jiného když jsem si knihu kupovala. Překvapila mě, byla čtivá, ale spíše dám přednost jiným erotickým románům.
Druhý díl si nejspíš nekoupím.

21.01.2022 3 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Kniha se mi moc nelíbila. Ani jsem ji nedocetla. Nebyla tam žádná smyslu plná dějová linka. Jen samej sex. Sex v knize mi opravdu nevadí, sama vyhledávám erotické knihy, ale tohle nemělo ani cenu číst. I když jsem četla špatné recenze. Knihu jsem koupila ve výprodeji a jsem rada. Za plnou cenu ani nestoji.
Dala jsem ji tri hvězdičky za zapojení umění a erotiky a za nápaditost "milostných scén".

02.02.2022 3 z 5

Poskvrněná svatozář Poskvrněná svatozář Julie Johnson

Kniha se mi moc líbila. Sice hlavní hrdinka byla někdy příliš plačtivá a citově dost nevyrovnaná, tak se mi příběh líbil. A doma už je další kniha ze série.

01.01.2022 4 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Na knihu jsem se těšila, ale ve finále me moc nebavila a ani jsem jí nedocetla.

01.01.2022 2 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Kniha pro dlouhé vecery. Prijemna oddechovka.

24.10.2020 4 z 5

Zrádná říše Zrádná říše Julie Johnson

Poslední díl, byl daleko lepší než ty dva předchozí. Bylo tam více zvratů, více děje. Pokud bych měla shrnout celou sérii, tak určitě koupi těchto knih nelituji.
Bylo to pěkné, milé, rychle se to četlo. Pěkná oddechovka na dlouhou zimní večery.

21.01.2022

Žhavý trůn Žhavý trůn Julie Johnson

(SPOILER) Druhý díl byl o dost lepší. Více děje, sice Emília stále plačka, ale menší nez v díle prvním. Kniha místy vtipná a ke konci mě děj docela překvapil.

05.01.2022