AndyBlack AndyBlack komentáře u knih

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Patřím mezi velké fanoušky Kovyho už pár let. Když jsem se z jeho videa dozvěděla, že napsal knihu, musela jsem si ji prostě okamžitě zakoupit a přečíst. Nakonec jsem ji přečetla za pár hodin. Naprosto ho obdivuji za to, jak dokázal svým fanouškům a vůbec celé veřejnosti otevřít a napsat do knihy věci, ke kterým by se odhodlalo jen málo lidí. Neskutečný obdiv za to ♥

28.03.2018 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Kniha lehce slabší, avšak stále topovka.

11.03.2018 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Naprostá senzace. Filmové zpracování se mi vůbec nelíbilo, ale kniha je naprosto dokonalá. Určitě doporučuji! :)

11.03.2018 5 z 5

A tady se to začíná (pro mě) konečně rozjíždět. Už to není rozděleno jen na dobro-zlo, jak to bylo doposud. Vůbec nelituji, že jsem si tento díl přečetla, jelikož v něm byly zajímavé a trochu i důležité informace, které se ve filmu vůbec neobjevily.

11.03.2018 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Tahle kniha už byla zajímavější než první díl, i když pořád psaná pro děti. Každopádně Harry Potter je pro mě srdcovka, proto 5 hvězdiček.

11.03.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harry Potter je pro mě již klasika. Musím se přiznat, že jsem jako první viděla film a do čtení se mi moc nechtělo, ale vůbec nelituji toho, že jsem si nakonec knihu koupila a přečetla. Jen mi přijde (a to určitě nejsem jediná), že tento a Tajemná komnata jsou psané spíše pro děti, a až od třetího dílu se to konečně rozjede.

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Do této knihy jsem se nejdříve bála pustit. Když jsem zprvu knihu prolistovala, vůbec se mi nelíbila, nakonec jsem se ale přemohla a knihu začala číst. Okamžitě jsem se do ní začetla a nemohla se od ní odtrhnout. Děj mi sice přišel povědomý, avšak tak to prostě u Fantasy žánru bývá. Po dočtení jsem si knihu naprosto zamilovala a už se nemůžu dočkat na Ohnivou krev.