andulkas andulkas komentáře u knih

Normálně jiní Normálně jiní Tammy Robinson

Nemám slov. Je to kniha, která ukazuje jaký život může být. Napínavá, skvělá a čtivá kniha.

21.09.2021 5 z 5

Pod vlivem Jupiteru Pod vlivem Jupiteru Gary D. Schmidt

Velmi zajímavý, netradiční příběh s nečekaným koncem. Určitě stojí za to si knihu přečíst a to nejen kvůli nádherné přední straně.

17.05.2021 5 z 5

Dlouhé noci v cizím světě Dlouhé noci v cizím světě Annie DeWitt

Nevím, co si o tom mám myslet na jednu stranu mě děj moc nebavil, někde byl děj až nesmyslný ale zase v něm bylo něco co mě nutili to dočíst celé. Určitě se, ale tato kniha nedá považovat za klasickou ani předvídatelnou knihu.

09.04.2021 2 z 5

Milovala jsem život Milovala jsem život Abby Fabiaschi

Skvěla, nepředvídatelná kniha se zajímavým rozuzlením.

22.02.2021 5 z 5

Kouzelný šepot koní Kouzelný šepot koní Marlene Jablonski

Velmi pěkná kniha, ale spíše pro mladší čtenáře proto jsem ji ohodnotila jen 3 hvězdami.

07.01.2021 3 z 5

Šarlotin anděl Šarlotin anděl Denisa Martincová

Neskutečně nádherná kniha, kterou by si měl určitě přečíst každý. Tolik pravdy jako je v této knize je málo kde. Je to také velmi čtivá kniha, která nezabere příliš mnoho času a když se člověk pořádně začte tak ji celou přečte během jediného odpoledne a stále má čas na další aktivity. Prostě a jednoduše je to neskutečně skvělá kniha.

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Velmi zajímavá kniha a určitě ji ocení i čtenáři kteří zrovna neholdují fantasy. I přes velký počet chyb se kniha dá docela dobře přečíst a nepotřebuje tolik soustředěnosti.

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

Skvělá knih, která není napsána jako obyčejná love story. Mnozí lidé se mohou domnívat, že kniha neskončila až tak dobře, ale opak je pravdou a jejich osudy dopadly pro oba nakonec nejlépe jak mohly.