andrea7191 andrea7191 komentáře u knih

Fit Recepty 1 Fit Recepty 1 Lucia Wagnerová

Nemám vyzkoušené ještě všechno, ale i to, co už mám, není vždy úplně jedlé. Oceňuji jednoduchost receptů za minimální čas, ale ani tak to není úplně ono.

18.02.2021 2 z 5

Erekce, Ejakulace, Exhibice a jiné příběhy obyčejného šílenství Erekce, Ejakulace, Exhibice a jiné příběhy obyčejného šílenství Charles Bukowski

Do konce knihy mi chybí cca 30 stran a vím, že jí rozhodně nemám v plánu dočíst. Příběhy mě nijak zvlášť nebaví. Jsou to pro mě víceméně výkřiky do tmy, které mi nic nedávají.

11.11.2020 1 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Ze začátku jsem se dost motala mezi tím, kdo je kdo, ale postupně jsem se orientovala a myslela si, že vím, o co jde. No, nebylo to tak. Kniha je fajn, dobře se čte, ale musím říct, že konec mě celkem překvapil. V dobrém.

21.09.2020 4 z 5

Bouře Bouře Régine Deforges

Tuto knihu jsem kdysi našla schovanou v mámině skříni mezi oblečením a potají to četla, když nikdo nebyl doma. Tenkrát mi bylo asi 14 a knížka byla "hustá". Po letech jsem si jí "legálně" od mámy vypůjčila a ani jsem jí nedočetla, jak mě to nebavilo.

20.02.2020 1 z 5

Oranžové blues Oranžové blues Lenka Lanczová

Při dnešním pohledu na knihy této kategorie, které jsem hltala před 20 lety, se dnes neubráním úsměvu a podivením nad tím, že mě to tenkrát tak bavilo.

19.02.2020 2 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Příběh z pohledu Graye. Zajímavé, ale opět stejně jako celá série..... nestojí za to se k ní někdy v budoucnu vracet.

13.02.2020 2 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Kniha si zaslouží pozornost. Je to chytlavé, akorát rozuzlení mě nepřekvapilo tak, jak bych čekala.

13.02.2020 4 z 5