Bouře

Bouře je erotický příběh neobyčejné síly, který vypráví o zničující lásce dvou partnerů. Příběh o lásce, která překračuje hranice života a smrti... Přeložil Richard Podaný.

https://www.databazeknih.cz/images_books/48_/4807/boure-4807.jpg 3.332

L'orage (1986)

Literatura světová, Novely
Vydáno:, Knižní klub

regulax
05.02.2016

Úchylné sexuální praktiky zamilované ženy. Ukázka, že sex může být sebezničující. Láska až za hrob!

Lady Dracula
18.10.2014

Och, jak pobuřující, když žena, považte, ŽENA! napíše erotický příběh.
Nicméně, troufám si tvrdit, že autorka sice zamotala do příběhu cit a snad i trochu té romantiky, ale jinak zcela zůstala v mezích dámských představ o sexu (snad až na toho hafana), o kterých se ale nikdy nikomu nezmíní (leda skutečně dobrým kamarádkám, ale tam je to dle hesla: "vše co řeknete, může být použito pro vám"), přestože je prý celá řada průzkumů odhalila :)
Hlavní hrdinka, vyšinutá "subinka", zajímavě řešený konec a celkem slušný cit pro to, kdy detaily (ne)vynechat, to vše tvoří zajímavý koktejl sex on the cemetery :)

P.S.: Omlouvám se všem dámám, které se mnou nesouhlasí :)

historikola
29.04.2014

Po dlouhé době jsem se k této knížce vrátil.
Tuto knížku jsem měl přečtenou během chvíle.
Spisovatelka se tohoto žánrů zhostila mnohem lépe než ostatní spisovatelé. Dala do knížky cit a ne jen sex.
Její příběh v knize je uvěřitelný a dá se zažít. Oproti jiným erotickým příběhům. Tento má jasný děj a přímku postupu.
Dokázala, že erotický literatura může být dobře napsaná a většinu času se dá trávit mimo postel :)
David

Yarwen
26.05.2013

Bezpochyby nejodvážnější erotický obsah, na který jsem při četbě knih doposavad narazil. Musím pochválit autorku za to, že si troufla překročit i jistá tabu v této oblasti. Příběh sám o sobě není příliš složitý, hlavní hrdinka nezvládne odchod svého milovaného partnera a její bolest ji táhne do propasti halucinací, hraničících s duševní chorobou.

haWranka
14.02.2013

Hodně těžko pochopitelná knížka. Můžu jen souhlasit s Kuti - až při druhém nebo třetím čtení se člověk začne zamýšlet nad podstatou a vidí to opravdu důležité.

kuti
21.06.2012

Tuhle knihu dostala moje kamarádka k narozeninám od své 70ti leté tetičky se slovy: "Už jsi dospělá, tak tady je taková lehce erotická knížka." Doufám, že jí ta teta nikdy nečetla. Protože považovat toto za LEHCE erotické, to už fakt nevím, co by mohlo být víc. Hrobník, jeho matka, pes.... Na mne to bylo fakt moc!!!!! Když jsem to četla poprvé, tak jsem byla více méně pouze šokovaná tím pornografickým obsahem. Až při druhém čtení jsem vnímala tu zhoubnou lásku, kterou hlavní hrdinka musela cítit.....No je to hodně zajímavé dílko!