andrea.m andrea.m komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Naprosto vynikající kniha! Robert Hunter nikdy nezklame.

22.02.2017 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Zvláštní kniha. S Dívkou ve vlaku nebo Zmizelou se vůbec nedá srovnat.

04.01.2017

Volání minulosti Volání minulosti Barbara Wood

Knize chyběl náboj a byla poměrně předvídatelná, k přečtení bych spíše nedoporučila. Autorku mám velice ráda, ale tato kniha mezi její nejlepší díla určitě nepatří.

28.06.2017 1 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Naprosto výborné!!!!

07.04.2015 5 z 5

Klára a Karolína: dvojčata přes propast času Klára a Karolína: dvojčata přes propast času Penelope Farmer

Tuto knihu jsem četla, když jsem byla o dost mladší a nedávno jsem si na ni vzpomněla a přečetla ji znovu. Kniha je báječně čtivá i pro dospělého čtenáře, je psaná nenásilnou formou a příběh krásně pluje.. Jak je uvedeno na přebalu knihy od jedné mladé slečny, a plně s ní souhlasím: "Nechtěla jsem, aby ta kniha skončila.."

13.02.2017 5 z 5

Kavárnička v Kábulu Kavárnička v Kábulu Deborah Rodriguez

Výborná kniha!

22.06.2016 5 z 5

Arabská dcera Arabská dcera Tanya Valko

Tato kniha je oproti první kniha Arabská žena mnohem lépe napsaná, je vidět, že autorka se zlepšuje. Kniha popisuje nelehké životy žen v muslimském světě. Je skoro až neuvěřitelné, že právo šaría a způsoby vykazování žen ze společnosti jsou stále aktuální. Těším se na vydání dalšího dílu v ČR!

20.05.2016 5 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Dle mého názoru nejslabší kniha. Příběh zajímavý, ale hodně roztříštěný. Za mě vede knížka Tisíce planoucích sluncí.

19.02.2015 3 z 5