Analady Analady komentáře u knih

Katedrála moře Katedrála moře Ildefonso Falcones

Příběh, který mě chytl za srdce. Člověk si při čtení uvědomil, jak cenná je svoboda a jak šťastní můžeme být, že žijeme svobodný život. Celkově se mi kniha moc líbila, jen konec knihy se mi nelíbil. Přišlo mi, jako by ho psal někdo jiný.

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Romantika s trochou napětí. Knížka se velmi dobře četla. Líbilo se mi sledovat příběh z pohledů Caina i Charlie. Cain byl velký sympaťák .

Soužití k zabití Soužití k zabití Miroslav Plzák

Kniha o vztazích psaná formou dopisů. Líbila se mi.

Lázeňská kúra Lázeňská kúra Ivanka Devátá

Skvělá kniha, moc hezky se četla.

Jak jsem se zbláznila Jak jsem se zbláznila Ivanka Devátá

Paní Devátou mám moc ráda. Líbí se mi její styl psaní. Píše s lehkostí a humorem. Přečetla jsem všechny její knihy a všechny se mi líbily. Pohodové čtení. Doporučuji.

Pollyanna Pollyanna Eleanor H. Porter

Milá kniha, která vás přenese do jiného světa, než jaký žijeme dnes. Pollyanna je milá, bezprostřední, otevřená dívka a tím si získává všechny kolem.

24.09.2017 3 z 5

Přežil jsem varšavské ghetto - Chlapec ve skříni Přežil jsem varšavské ghetto - Chlapec ve skříni Senek Rosenblum

Velmi čtivá kniha o dramatickém životě malého chlapce za války. Doporučuji.

24.09.2017 5 z 5

Mistrem sám sobě Mistrem sám sobě Don Miguel Ruiz jr.

Po přečtení Pěti stupňů připoutanosti jsem byla ráda, že jsem narazila na další knížku od tohoto autora. A po jejím přečtení jsem ještě radši. Je jednou z nejlepších knih osobního rozvoje, které jsem četla. Pomůže vám stát se lepším člověkem a žít život lépe a radostněji. Kdybych mohla, tak dám 10 hvězdiček, protože 5 je málo.

24.09.2017 5 z 5

Pět stupňů připoutanosti – Toltécká moudrost pro moderní svět Pět stupňů připoutanosti – Toltécká moudrost pro moderní svět Don Miguel Ruiz (p)

Tato kniha se mi nečetla úplně snadno, ale jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Určitě doporučuji.

Sára. Kniha druhá Sára. Kniha druhá Esther Hicks

Milé pokračování příběhu.

Sára. Kniha první Sára. Kniha první Esther Hicks

Milá knížka, která pomáhá dívat se na svět pozitivně.

Sára. Kniha třetí Sára. Kniha třetí Esther Hicks

Přečetla jsem všechny díly Sáry a tento třetí se mi líbil ze všech nejvíc. Kniha mě rozhodně pozitivně naladila. Šalamoun je skvělý.

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Bohužel se nemůžu přidat k záplavě nadšených komentářů. Na tuto knížku jsem se moc těšila. A to je možná ten problém. Ne, že by mě vyloženě zklamala, ale čekala jsem víc.

24.09.2017 3 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Moc pěkný příběh, takové pohlazení po duši. Zamilovala jsem si psího hrdinu, tak i jeho lidské kamarády. Zažijete radost, smutek, přátelství i lásku. Určitě doporučuji.