Ana72154 Ana72154 komentáře u knih

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Skvělá knížka. Bavila jsem se od začátku až do konce. Pro srovnání, jsem koukala i na seriál, který je téměř na chlup stejný, jenom bylo asi pár odlišných momentů, oproti knize. Určitě si ji přečtu znova.

17.09.2018 5 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Kniha se mi velmi líbila, četla se lehce. Viděla jsem i film My fair lady, kde mě velmi překvapil rozdílný konec oproti knize.

Poslouchej! Poslouchej! Sarah Dessen

Kniha, která spustila před 6 lety to, že jsem začala číst víc literaturu. Vím, že se mi tehdy velmi líbila. Měla jsem ji přečtenou za dva dny (což byl na mě rekord, jelikož jsem jinak jenom 100stránkovou knihu četla i dva měsíce :-D ), jenom škoda, že už si nepamatuji děj. Určitě si ji zase v nejbližší době přečtu znova.

17.09.2018 5 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce jak spolu hospodařili a ještě o všelijakých jiných věcech Povídání o pejskovi a kočičce jak spolu hospodařili a ještě o všelijakých jiných věcech Josef Čapek

Knížka, kterou četl snad každý. Ráda se k ní vracím :-)

16.09.2018 5 z 5

Po přečtení této knihy jsem byla velmi zklamaná, jelikož jsem fanoušek ságy Harry Potter. Tuto knihu si již znova nepřečtu, což mně velmi mrzí, jelikož jsem se na knihu (scénář) velmi těšila. Škoda.

16.09.2018 1 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knihu jsem poprvé četla, když mi bylo 8 let. Znovu jsem si ji přečetla až teď ve 20 letech. Dříve jsem si myslela, že je to pohádka pro děti, dokud jsem ji nezačala číst znovu. Jsou zde zastoupeny některé špatné lidské vlastnosti (byznysmen- chamtivost) a činnosti, které jsou špatné (pijan- neustále pije), jak se na věci dívají děti (Malý princ) a jak dospělí (letec). Kniha je vhodná pro všechny věkový kategorie. Rozhodně by si jí měl přečíst alespoň jednou za život každý člověk.

18.08.2018 5 z 5

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Tato kniha patří mezi moje nejoblíbenější. Lenka Lanczová je výborná spisovatelka. Kniha člověka pohltí a nutí ho dočíst jí až do konce

17.08.2018 5 z 5

Marta v roce vetřelce Marta v roce vetřelce Petra Soukupová

Kniha se mi velmi špatně četla, ačkoliv knihu-deník ''psala'' dívka ve stejném věku jako já. Knihu jsem napoprvé dočetla s několika pauzami zhruba do půlky a ne a ne se začít. Napodruhé jsem knihu začala číst od začátku. Znova byly problémy se začíst ale dočetla jsem ji, jelikož jsem jí měla vybranou k maturitě. Znova už si ji určitě nepřečtu.

17.08.2018 1 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Kniha z mé nejoblíbenější ságy

16.08.2018 5 z 5