allyska allyska komentáře u knih

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Výbušnost hlavního hrdiny byla vtipná, ale posléze knížka sklouzla do erotického románu, kde to mezi postavami jiskří, že to nejde vydržet. Mně to pak nešlo dočíst, protože u knížky hledám i nějaký děj.

11.09.2018 1 z 5

Pohybový  vývoj  dítěte  s láskou a respektem Pohybový vývoj dítěte s láskou a respektem Zuzana Rybová

Úžasně napsaná knížka. Milý průvodce pro nastávající/novopečené maminky. Vše tam je popsáno stručně, jasně a výstižně. Vřele doporučuji.

16.07.2023 5 z 5

Hra na schovávanou s veselými štěňátky Hra na schovávanou s veselými štěňátky kolektiv autorů

Opět moc krásná ilustrace, věrohodná.

18.08.2022 5 z 5

Hra na schovávanou s kachnětem a jeho mámou Hra na schovávanou s kachnětem a jeho mámou neznámý - neuveden

Tak nádherně ilustrovaná knížka. Věrohodně. Doporučuju.

12.08.2022 5 z 5

Co se děje u vody Co se děje u vody Petra Bartíková

Moc se mi líbí popisky a ilustrace. Dítko knížka hned zaujala ještě i tím, jak se jakoby prostorově otvírá.

27.07.2022 5 z 5

Moje velká kniha zvířat Moje velká kniha zvířat Agnese Baruzzi

Krásně ilustrovaná knížka.

21.07.2022 5 z 5

Draci se nedělí Draci se nedělí Nicola Kinnear

Nádherně ilustrovaná knížka, která příběhem nezůstává pozadu. Velmi doporučuju.

21.07.2022 5 z 5

Sňatek z rozumu Sňatek z rozumu Jayne Ann Krentz

Dalo se to přečíst, ale něco mi tam chybělo. Nebyla jsem z toho odvařená, abych hltala každé slovo.

17.06.2021 3 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Jen tak tak jsem to dočetla. Těšila jsem se na kvalitu alá Lisa Kleypas, hlavně kvůli hodnocení a bylo to tak prostoduché. Kde se ocitla rádoby odvážná hrdinka, tam byl Ralston, aby jí pomohl ze svízelné situace. Ke konci mi vadilo, jak hlavní hrdina si nemůže pomoci a Callie prostě musí mít.

22.05.2021 2 z 5

Rozmarná Velvet Rozmarná Velvet Sue Rich

Tak dle vysokého hodnocení jsem vážně nečekala, že s nechutí knížku odložím a fakt ji nedočtu. To bylo tak prostoduché, to chování hlavní hrdinky. Ano, pouhých osmnáct let, ale vymýšlet takové trapnosti. A hlavní hrdina, který je jí ihned tak úchvácen, že na ni neustále myslí. A jenom číst o tom, jak vzduch houstne, když jsou spolu, no brrr. Radši si přečtu další román od Kleypas, LaVyrle Spencer,.. to jsou autorky, které umí napsat i děj a krásný příběh a ne jen sex.

28.02.2021 odpad!

Odpuštění Odpuštění La Vyrle Spencer

Co jsem zatím četla od LaVyrle historické knížky, tak byly nádherné a o této to platí taky. Opět jsem se ponořila do příběhu, litovala, co si prožili hlavní hrdinové o to víc díky krásnému popisu atmosféry, pocitů a prostředí.

23.10.2018 5 z 5

Když se začíná znovu Když se začíná znovu La Vyrle Spencer

Autorka mi opět umožnila krásné počtení. Hned se člověk vžije do hlavní postavy, fandí jí a přeje po tom smutku i nějaké to štěstí. I moc oceňuju, že celkem rozumě byla napsána postava její dcery, že se dokázala povznést nad svoje trochu nesnesitelné puberťácké chování. Ještěže má zlatého dědečka, jehož dějový zvrat se mi také moc líbil.

13.09.2018 5 z 5

Jitřní květy Jitřní květy La Vyrle Spencer

První knížka, která se mi od této autorky dostala do ruky. Nicmoc jsem od ní nečekala, jen lehčí čtení na dovolenou. Dostala jsem ale silný příběh, u kterého jsem si i párkrát pobrečela, jak mi bylo líto hlavních hrdinů. Autorka umí krásně postavy vystihnout a moc se mi líbil dobový popis prostředí a i například domácího porodu.

13.09.2018 5 z 5