Rozmarná Velvet

Rozmarná Velvet https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9522/bmid_rozmarna-velvet-i4D-9522.jpg 4 51 11

Cordell Family série

< 3. díl

Rok 1785. Velvet je svérázná dívka, která na sebe doslova přitahuje maléry, a proto se její matka rozhodne, že ji provdá. Velvet je zděšena, vůbec po sňatku netouží - jejím snem je studium sochařství v Římě. Vymyslí proto plán, jak sňatku zabránit, a zaplete do něj Christiana Standfielda, dobrého přítele Morgana Cordella. Jenže Velvet má opět smůlu - formálně se zasnoubí a chce uskutečnit fingovaný sňatek. Ten je však pravý a Velvet je rázem mladou paní. Přestože se jejím manželem stal okouzlující a charakterní Christian Stanfield, Velvet soptí hněvem, aniž by si připustila, že vlastně po Christianovi nesmírně touží - tělesně i duševně. Má se vydat do Říma a uskutečnit svůj sen o studiu sochařství, nebo žít po boku muže, o němž ví, že v jeho objetí najde to, po čem každá žena touží? Román se odehrává v Severní Americe na konci osmnáctého století.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Velvet , 1998

rampapa
15.06.2022 5 z 5

Krásná knížka m na třetí díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Velvet jsem si hnedka zamilovala a Christiana taky. Moc se mi líbil jejich příběh o lásce. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

petraj30
12.05.2021 4 z 5

Tohle byl nejlepší díl, ale myslím, že to není jen trilogie, rozhodně to má nějaké pokračování. Byly tu nějaké náznaky.
Velvet mě stejně jako její předchůdkyně nevýslovně štvala, ale v tom příběhu se to tak nějak ztratilo. Morgan byl úžasný.
Bylo to vtipné, milé i pohodové čtení. Narozdíl od minulých dílů se pořád něco dělo. Bylo to krásné, ale neukončené

allyska
28.02.2021 odpad!

Tak dle vysokého hodnocení jsem vážně nečekala, že s nechutí knížku odložím a fakt ji nedočtu. To bylo tak prostoduché, to chování hlavní hrdinky. Ano, pouhých osmnáct let, ale vymýšlet takové trapnosti. A hlavní hrdina, který je jí ihned tak úchvácen, že na ni neustále myslí. A jenom číst o tom, jak vzduch houstne, když jsou spolu, no brrr. Radši si přečtu další román od Kleypas, LaVyrle Spencer,.. to jsou autorky, které umí napsat i děj a krásný příběh a ne jen sex.

viola5163
24.01.2021 5 z 5

Náhled do období kolonizace Ameriky, hlavní hrdinové sympatičtí i když někdy jednají neuváženě a vedlejší postavy zde hrají také velký význam a to není u všech knih.

Arsi
02.11.2020 4 z 5

Čtivá, vtipná a nejlepší z trilogie. Velvet mě moc bavila.

Lembac
20.04.2018 4 z 5

Velvet má až po krk rodiny a bratrů, kteří ji jenom peskují a nevidí v ní nic víc než hezkou dekoraci. Vrcholem všeho pak je přání rodičů, aby se vdala. Velvet se ale vdávat nechce, mnohem raději by brala hodiny sochání u známého mistra, tak si vymyslí plán, jak se z vdavek vyvléknout. Hlavní obětí jejího projektu je Christian, který je podloudně donucen hrát jejího snoubence, což ho nadšením zrovna nenaplňuje....
Je to asi nejlepší díl celé série Cordell Family. Děj hezky odsýpá, pořád se něco děje (jen těch léček co si Velvet vymyslí!) a nechybí ani zamilovaní hlavní hrdinové, kteří se k sobě fakt hodí.
Pěkná oddechovka. :-)

DUNIKO
27.04.2017 5 z 5

Vtipné.Hlavní hrdinka dost odvažná.

DaPo
12.07.2016 3 z 5

Vtipná, svěží, historická lovestory... líbí se mi emancipace hlavní hrdinky, její tvrdohlavost a cílevědomost v nelehkém postavení žen této doby... doporučuji !

havrmoni
14.12.2015 4 z 5

Hezky romantická a vtipná. Ta čtyřka byla fajn a doufám,že o nich něco výjde. Něco už se naznačilo o Fioně a Raineovi.

Saskie
11.05.2014 5 z 5

Vtipně a svižně napsaná kniha. Moc se mi líbila, hlavně použití slova ,,ta čtyřka''.

lela25
10.07.2013 5 z 5

Velmi pěkná kniha,která se pěkně čte i jsem se u ní zasmála.

historické romance

Sue Rich