Svůdná Amber

Svůdná Amber https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9519/bmid_svudna-amber-DoH-9519.jpg 4 42 7

Cordell Family série

Anglie, 1784. Clayton Cordell má obdivuhodnou vlastnost: cítí, má-li někdo zemřít. A nemýlí se, ani když při nehodě kočáru umírá jeho přítel William Sinclair, který ho v okamžiku smrti požádá, aby chránil jeho krásnou dceru Amber, neboť se bojí, že ji chtějí zabít Clayton odváží Amber z Londýna, a protože ho ona o to prosí, bere s sebou i Ambeřiny přátele. Cestou se Amber skutečně ocitá v ohrožení života a stejně je tomu na Claytonově zámku. To už ovšem mezi Claytonem a Amber plane vášnivá láska a mladý, chytrý a důvtipný Clayton má ten nejniternější důvod k tomu, aby odhalil viníka.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Amber , 1997

rampapa
15.06.2022 5 z 5

My tuhle sérii jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Claytona jsem si hnedka zamilovala a Amber taky hned. Jejich příběh se mi moc líbil. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

viola5163
07.11.2021 4 z 5

Pěkné, jednoduché, dobře se četlo. Zbožňuju tuhle edici.

petraj30
10.05.2021 2 z 5

Čekala jsem trohu víc.
Hlavní hrdinka byla podle mě zhýčkaná až hanba. Chovala se jak spratek. A ta oslava narozenin?...Bože ...Clayton se mi celkem líbil. Byl to blázen, ale myslím to dobře, občas jsem se zasmála.
První půlka byla hrozně táhlá, druhá půlka byla akčnější, ale pořád nic moc. Ta detektivní zápletka nebyla špatná, spíš bych řekla, že to bylo asi to nejlepší na celé knize.
Bohužel mi moc nesedl styl psaní, ale jsem teprve na začátku, tak snad příště.....

Arsi
29.10.2020 3 z 5

Taková celkem průměrná kniha, nenáročná odpočiková oddychovka.

účetní
26.07.2020 2 z 5

Kniha mi přišla trochu slabá ( místy i hodně ), tedy kvalitou, počtem stránek stačilo.

Lembac
29.03.2018 2 z 5

Tato knížka je bohatou směskou různých literárních žánrů. Popisuje nejen milostný příběh Claytona a Amber, ale i detektivní zápletku, kdy je nebohá Amber několikrát brutálně napadena. Kromě toho se také dozvíme, že Clayton není pouze krásný vévoda, nýbrž i syn piráta!
Román se nečetl špatně, ale zápletka mi přišla až moc přitažená za vlasy. Například je celkem nepravděpodobné, že by svobodný muž té doby mohl sdílet s nezadanou dívkou pokoj, vpadat do jejího soukromí apod. Na můj vkus mělo Claytonovo sídlo příliš tajných chodeb a tajemství labyrintu nebylo až tak záhadné. Autorka taky někdy zaměňuje Ambřiny kmotry za její kmotřence, což trochu mate. Prostě pohádka.

havrmoni
12.12.2015 5 z 5

Hezká nenáročná oddychovka s vtipnými dialogy. Hlavně není zbytečně dlouhá a nedává tudíž prostor pro zbytečné úvahy typu má mě, nemá mě,měla bych apod.

milostné romány historické romance

Sue Rich