Rozmarná Velvet přehled

Rozmarná Velvet https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9522/bmid_rozmarna-velvet-i4D-9522.jpg 4 51 51

Cordell Family série

< 3. díl

Rok 1785. Velvet je svérázná dívka, která na sebe doslova přitahuje maléry, a proto se její matka rozhodne, že ji provdá. Velvet je zděšena, vůbec po sňatku netouží - jejím snem je studium sochařství v Římě. Vymyslí proto plán, jak sňatku zabránit, a zaplete do něj Christiana Standfielda, dobrého přítele Morgana Cordella. Jenže Velvet má opět smůlu - formálně se zasnoubí a chce uskutečnit fingovaný sňatek. Ten je však pravý a Velvet je rázem mladou paní. Přestože se jejím manželem stal okouzlující a charakterní Christian Stanfield, Velvet soptí hněvem, aniž by si připustila, že vlastně po Christianovi nesmírně touží - tělesně i duševně. Má se vydat do Říma a uskutečnit svůj sen o studiu sochařství, nebo žít po boku muže, o němž ví, že v jeho objetí najde to, po čem každá žena touží? Román se odehrává v Severní Americe na konci osmnáctého století.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Velvet , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozmarná Velvet. Přihlašte se a napište ho.

rampapa
15.06.2022 5 z 5

Krásná knížka m na třetí díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Velvet jsem si hnedka zamilovala a Christiana taky. Moc se mi líbil jejich příběh o lásce. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

petraj30
12.05.2021 4 z 5

Tohle byl nejlepší díl, ale myslím, že to není jen trilogie, rozhodně to má nějaké pokračování. Byly tu nějaké náznaky.
Velvet mě stejně jako její předchůdkyně nevýslovně štvala, ale v tom příběhu se to tak nějak ztratilo. Morgan byl úžasný.
Bylo to vtipné, milé i pohodové čtení. Narozdíl od minulých dílů se pořád něco dělo. Bylo to krásné, ale neukončené

allyska
28.02.2021 odpad!

Tak dle vysokého hodnocení jsem vážně nečekala, že s nechutí knížku odložím a fakt ji nedočtu. To bylo tak prostoduché, to chování hlavní hrdinky. Ano, pouhých osmnáct let, ale vymýšlet takové trapnosti. A hlavní hrdina, který je jí ihned tak úchvácen, že na ni neustále myslí. A jenom číst o tom, jak vzduch houstne, když jsou spolu, no brrr. Radši si přečtu další román od Kleypas, LaVyrle Spencer,.. to jsou autorky, které umí napsat i děj a krásný příběh a ne jen sex.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rozmarná Velvet v seznamech

historické romance