alena7172 alena7172 komentáře u knih

Šelma Šelma Andrew Mayne

Skvělá kniha, naprosto mě vtáhla do děje a hltala jsem každou stránku. Do poslední chvíle jsem netušila kdo za vším stojí a kniha mne opravdu překvapila. Velmi dobře napsaná kniha a už se těším až si přečtu Hračkáře.

20.04.2019 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Kniha stejně napínavá jako předchozí (Šelma), hlavní hrdina je mi hodně sympatický a jeho vyšetřování mě baví. Příběh je velmi dobře zpracován a napsán, byla jsem napnutá od začátku do konce a přemýšlela jak tam zapadají vládní složky, což bylo na konci hezky vysvětleno. Za mě super knížka a těším se na další od autora.

09.08.2019 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Hezká knížka z neobvyklého prostředí. Je zde humor, láska, napětí, erotika. Příběh při čtení dobře plyne a není zbytečně natahován. Kniha mě zvlášť oslovila svým vtipem.

20.04.2019 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Hezká, ctiva kniha, pro toho kdo už par takových knih četl žádná novinka, ale jako oddychovka dobre

16.04.2019 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Pěkná kniha, chvíli mi sice trvalo než mne vtáhla do děje, ale pak jsem byla zvědavá jak to skončí. Od autora jsem četla i knihu Ta přede mnou a líbila se mi víc, ale tato taky není špatná jen trochu víc zamotaná, že ani čtenář neví co je pravda a co ne. Možná by tomu pomohlo bližší vysvětlení a větší propracovanost konce.
Po začtení se kniha četla dobře a rychle, ale po přečtení mám pořád smíšené pocity, celkově dávám 3,5 *

24.05.2019 4 z 5

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Klasická romance, navzdory názvu knihy se čtenář toho sexu moc nedočká, příběhu to moc nevadí, ale pro čtenáře by to bylo zpestření mezi vzájemným odmítáním se hlavními hrdiny. Hezká oddychovka, ale jiné knížky autorky mne zaujaly více.

03.05.2019 3 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Oddychová knížka, takový průměr, myslím, že nijak extra nenadchne, ale ani neurazí. Četla se rychle a příjemně. Vadí mi hodně zrychlený konec, jako by to autor chtěl co nejdříve dopsat a neměl už moc fantazie. Jak přesně to skončí jsem věděla už dlouho dopředu.
Jinak pěkná změna bylo prostředí, kde se knížka odehrává.

30.05.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Pěkná kniha, snadno a rychle se četla a brzy mě vtáhla do děje. Od půlky jsem tušila jak by to mohlo být, ale konec mě stejně překvapil.

28.05.2019 4 z 5