aladin1406 aladin1406 komentáře u knih

Hymnus Hymnus Graham Masterton

Pro mě jedna z nejlepších knih,tajemná,hororová,napínavá a velice dobře se čte od první až do poslední stránky,prostě LUXUS !!!

13.04.2018 5 z 5

Koule Koule Michael Crichton

Tato kniha je plná tajemna,akce a je velice čtivá.První třetina super,prostředek je zbytečně překombinovanej stále opakujicima se věcma a konec dost nereálnej až lacinej.(O té kouli a ztroskotané lodi se skoro nic nedozvíte).Škoda toho konce,jinak by to byla perfektní kniha.

27.06.2018 4 z 5

Záblesk Záblesk Dean Koontz

Tato kniha mě celkem zklamala,nato že Dean Koontz je pro mě jeden z mála nejlepších spisovatelů,tak tohle se mu moc nepovedlo.Děj je dost nudnej a zbytečně roztahanej,čekal jsem napětí,akci a tajemno a ono nic.I mistr tesař se nekdy utne.

22.04.2018 3 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Utahaná nuda na 620 sran,ztráta času !!!

13.04.2018 1 z 5

Tvář strachu Tvář strachu Dean Koontz

Celkem dobrá kniha,má to jednoduchý ale zajímavý děj,jen ten konec mohl bejt lepší.Mě ta kniha bavila,za mě 4 hvězdy.

17.06.2018 4 z 5

Ledová bariéra Ledová bariéra Lincoln Child

Dějově nic moc,čekal jsem napětí,zajímavou akci a tajemno......a ono nic.První dvě třetiny dost nuda,až ke konci to začlo být konečně trochu zajímavý.Je to taková průměrná dobrodružná kniha,která neurazí ale ani nenatchne.

31.05.2018 3 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Příběh je z pohledu šesnáctileté dívky,je zajímavý a dobře se čte.Bohužel těch jejich halucinací je tam až příliš moc a nakonci zjistíte že je tam spousta otazníků,kde autorka se je neoptěžovala vysvětlit.....škoda jinak bych dal plnej počet.

04.05.2018 3 z 5

Do nebe a zpátky Do nebe a zpátky Mary C. Neal

Tato kniha mě dost sklamala,čekal jsem že se něco dovím o prožitku z "druhé strany" ale otom je tam apsolutní minimum,více než z 90% je popsán jen její životopis !!! Takových příběhu jsou tisíce a nechápu proč o tom atorka napsala celou (malou) knihu,stačilo o tom napsat jen krátkej příběh...opravdu sklamání.

14.04.2018 1 z 5

Oči soumraku Oči soumraku Dean Koontz

Za mě plný počet hvězd,kdo má rád hororovou,tajemnou a napínavou atmosféru,tak je tato kniha přímo pro něj.Super čtení !!!

03.04.2018 5 z 5