aktak1203 aktak1203 komentáře u knih

Maxmilián I.: Mexický císař z rodu Habsburků Maxmilián I.: Mexický císař z rodu Habsburků Jiří Pernes

Knihu bych určitě doporučila. Moc zajímavě napsaná, poutavá a spoustu historických zajímavostí, které vám díky ní zůstanou v paměti.

09.04.2013 5 z 5

Dům na Páté avenue Dům na Páté avenue Candace Bushnell

Pro mě byla kniha velmi příjemná, lehká a hezky se četla. Nic pro náročného čtenáře, ale určitě stojí za přečtení.

03.04.2013 4 z 5

Falzum Falzum Roman Ludva

Není to špatná česká detektivka. Trochu mě zpočátku dělaly problémy česká jména a pletla jsem jejich postavy, ale přečíst se dá. Řekla bych, že spadá do kategorie "neurazí ani nevytrhne".

03.04.2013 3 z 5

Amatéři Amatéři John Grisham

Souhlasím s kometářem Bobokinga. Thriller to učitě není. Kniha nenadchne ani neurazí, ovšem v porovnání s předešlými Grishamovými detektivkami je toto slabší odvar.

03.04.2013 2 z 5

Opilé banány Opilé banány Petr Šabach

Další povedené dílo :-)

Občanský průkaz Občanský průkaz Petr Šabach

Velmi povedené dílo. Tehdejší teenageři měli úplně jiné starosti. Komunisti - faktu hnus! Škoda, že si to někteří nepamatují. Doporučila bych tuto knihu jako povinnou četbu na školách.

31.01.2013 4 z 5

Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí Petr Šabach

Jednoduché, ale upřímné a ze života. Kniha se mi moc líbila.

Kletba svitků Kletba svitků Barbara Wood

Knihu jsem četla před delší dobou, ale utkvěla mi v paměti. Tenkrát poměrně neotřepané téma velmi čtivé.

Duch Llana Estacada Duch Llana Estacada Karel May

Jedna z mála knih, kterou jsem přečetla několikrát.

Zavíráme! Zavíráme! Joseph Heller

Hlava XXII pro mě byla nedostižná - toto volné pokračování mě moc neoslovilo.

31.01.2013 3 z 5

Pulp Fiction Pulp Fiction Quentin Tarantino

Je pravda, že se mi do knihy moc nechtělo, ale zase to bylo úplně něco jiného. Knihu jsem četla v angličtině, takže velká zásoba slengu :-) - doporučuji.

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

Kniha jde přečíst, ale té krutosti a násilý je všude tolik....

31.01.2013 3 z 5