aktak1203 aktak1203 komentáře u knih

Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí Petr Šabach

Jednoduché, ale upřímné a ze života. Kniha se mi moc líbila.

Kletba svitků Kletba svitků Barbara Wood

Knihu jsem četla před delší dobou, ale utkvěla mi v paměti. Tenkrát poměrně neotřepané téma velmi čtivé.

Ženy Ženy Charles Bukowski

Knihu jsem začala číst, ale nedala jsem to, na můj vkus velmi nekonvenční a vulgární styl.

31.01.2013

Smršť Smršť James Clavell

Začátek knihy mi dělal problémy z důvodu mnoha postav a prolínajícím se dějům, ale vydržela jsem a nelituji.

Vinnetou I Vinnetou I Karel May

Jední slovem úžasné.

Duch Llana Estacada Duch Llana Estacada Karel May

Jedna z mála knih, kterou jsem přečetla několikrát.

Zavíráme! Zavíráme! Joseph Heller

Hlava XXII pro mě byla nedostižná - toto volné pokračování mě moc neoslovilo.

31.01.2013 3 z 5

Pulp Fiction Pulp Fiction Quentin Tarantino

Je pravda, že se mi do knihy moc nechtělo, ale zase to bylo úplně něco jiného. Knihu jsem četla v angličtině, takže velká zásoba slengu :-) - doporučuji.

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

Kniha jde přečíst, ale té krutosti a násilý je všude tolik....

31.01.2013 3 z 5

Čelisti Čelisti Peter Benchley

Už je to několik let co jsem knihu četla, ale vím, že jedním dechem. Doporučuji.

31.01.2013 4 z 5

Ukázka toho, že nic není jak se zdá. Když bych měla jedním slovem knihu popsat, tak řeknu - příjemná. Moc hezké čtení a příjemné zpestření deštivého odpoledne.

Mráz přichází z Hradu Mráz přichází z Hradu Michal Viewegh

Naprostým odhadem charakteru našeho "pana" odstupujícího prezidenta mě kniha opravdu oslovila. Jsem si vědoma, že se jedná o fikci, ale jak se říká: "na každém šprochu pravdy trochu". Děkuji autorovi, že si dal tu práci sepsat aféry a skandály a snaží se bojovat proti mafiánským způsobům politiků v našem státě ač prozatím bez valné odezvy.