AgiMangi AgiMangi komentáře u knih

Dětem Dětem Josef Lada

Kniha je moc pěkná, Lada v ní doplńuje různá říkadla a básně svými ,,ladnými¨ ilustracemi. Je pěkná knížka

28.12.2020 3 z 5

Slavné obrazy: Mistrovská díla v souvislostech Slavné obrazy: Mistrovská díla v souvislostech * antologie

Kniha je moc krásná, praktická, naučná a pozoruhodná, moc se mi líbí jak je vždy na druhé straně od strany s obrazem podrobné vysvětlení díla. Kniha je zkrátka skvělá.

28.12.2020

Tajemství jedné zahrady Tajemství jedné zahrady Patricia St. John

Moc krásná kniha, doporučuji mám ji doma s názvem ,,Tajemství Duhové zahrady¨ ale text je stejný.

28.12.2020 4 z 5

Poklady pod sněhem Poklady pod sněhem Patricia St. John

Kniha se mi moc líbila. Mám moc ráda knihy psané rukou Patricii St. John jsou velmi napínavé, veselé a moc zajímavé.

28.12.2020 4 z 5

1000 ptáků 1000 ptáků kolektiv autorů

Moc pěkná kniha, nejen že podle ní člověk snadno pozná známé i neznámé druhy ptáků, ale dá se využít i jako skvělá inspirace pro mé malby a kresby.

26.12.2020 5 z 5

Van Goghova hvězdná noc Van Goghova hvězdná noc Michael Bird

Tato kniha se mi moc líbí, jen ilustrace jsou někdy poněkud ,,nevěrné´´ale to samozdřejmně nevadí tady nejde o ilustrace knihy ale o dějiny výtvarného umění a o vyobrazení obrazů ...
jinak nemám co vitknout.

23.12.2020 3 z 5

Uprchlík na ptačím stromě Uprchlík na ptačím stromě Ondřej Sekora

Moc krásná knížka nejen pro děti ale i pro milovníky ptáčků z Čech ale i exotických papoušků.
Tento milý příběh snad dovede vtáhnout do děje úplně každého.

21.12.2020

Atlas vyhubených živočichů Atlas vyhubených živočichů Radek Malý

Úžasné, kniha mi stručná nepřijde a doplńující ilustrace příbuzných druhů a predátorů jsou jen skvělím doplněním textu.

13.12.2020 4 z 5

Botanicum Botanicum Jenny Broom

Velká krása, naučný a velmi zajímavý text doplńují věrné ilustrace Katie Scottové.

13.12.2020

Planetarium Planetarium Jenny Broom

Moc krásná kniha, najdu v ní nespočet informací o vesmíru, data , a opravdu úžasné, okouzlující a velmi naučné ilustrace Chrise Wormella. Hodnotím velmi, velmi kladně

13.12.2020